MenuMenu główne
Powiat PoznańskiSportowe Życie

Lista audycji Sportowe Życie emitowanych na falach Radia Merkury:

 

Sportowe życie – 23 grudnia 2016

Na ostatniej prostej przed świętami zachęcamy do sportowo-rekreacyjnej aktywności. W magazynie m.in. relacja z mikołajkowego spotkania z olimpijczykami, zaproszenie na Bieg Sylwestrowy, spotkanie z korfballem oraz medalistka z Rio de Janeiro – Marta Walczykiewicz zachęca do uprawiania sportu!

 

Sportowe życie – 16 grudnia 2016

W kolejnej audycji odwiedzimy Kotwicę Kórnik na jubileuszu 90 – lecia istnienia, porozmawiamy o modzie na kręgle w Tarnowie Podgórnym, cukrzykach uprawiających sport oraz podsumujemy Mudnessrun na poznańskiej Malcie. Zawitamy również do klubu UKS Swarek w Swarzędzu, gdzie młodzi zawodnicy trenują i rozgrywają mecze w minihokeju na trawie.

 

Sportowe życie – 9 grudnia 2016

Tym razem w magazynie opowiemy o bieganiu na miękkiej nawierzchni (biegi przełajowe), spotkamy się z kolarką z Tarnowa Podgórnego, porozmawiamy o skutecznej formie samoobrony a także zaprosimy na amatorskie zawody jeździeckie.

 

Sportowe życie – 2 grudnia 2016

W kolejnym wydaniu magazynu odwiedzimy Centrum Tenisowe Angelique Kerber w Puszczykowie oraz usłyszymy Magdę Linette zachęcającą do gry w tenisa, podsumujemy Pierwszy Krok Wioślarski na terenie powiatu poznańskiego z finałem który odbył się w hotelu Sheraton. Porozmawiamy również o Grand Prix Wielkopolski w półmaratonach oraz nurkowaniu z klubem LOK Delfin.

 

Sportowe życie – 25 listopada 2016

W audycji: 1. Pierwszy krok wioseł w Rokietnicy 2.Konferencja trenerów futbolu w Luboniu 3.Jak mogą uprawiać sport studenci? 4. Zachęta do uprawiania zapasów.

 

Sportowe życie – 18 listopada 2016

W kolejnym wydaniu naszego magazynu m.in. podsumowujemy jubileuszowy cykl imprez “Biegaj z Opel Szpot” oraz zachęcamy do spróbowania swoich sił w piłce wodnej. Ponadto do sportowej aktywności namawiać będzie były piłkarz Lecha Poznań i reprezentacji Polski, a obecnie prezes WZPN – Paweł Wojtala. Zaprosimy także do kibicowania naszym najlepszym pływakom podczas zawodów prestiżowego Cyklu Grand Prix Polski.

 

Sportowe życie – 11 listopada 2016

Medal-miecz Biegu Niepodległości w Poznaniu, biegają też w Luboniu, czy sportowcy amatorzy też biorą doping – mówi prof. Jerzy Smorawiński, szef komisji do zwalczania dopingu w sporcie, co to jest mini-siatkówka?, koszykówka dla najmłodszych w powiecie poznańskim.

 

Sportowe życie – 4 listopada 2016

W pierwszym listopadowym magazynie “Sportowe życie” sporo o imprezach biegowych, które w najbliższym czasie odbędą się w okolicy Poznania oraz wizyta na cross duathlonie w Dopiewe. Dowiemy się też, jak wygląda szkolenie młodych zapaśników w Plewiskach, kto kiedyś grał i kto już niedługo zagra w piłkę na poznańskim Piątkowie oraz zatęsknimy za latem, poznając efektowną wodną dyscyplinę sportu.

 

Sportowe życie – 28 października 2016

O ultramaratonach ze zwycięzcą Spartathlonu na 246 km w 2016-Andrzejem Radzikowskim; o kolarstwie w Kórniku z trenerem Robertem Taciakiem, talent z Tarnowa Podgórnego; mistrzyni olimpijska Natalia Madaj zachęca do wiosłowania.

 

Sportowe życie – 21 października 2016

Piłka nożna halowa w Swarzędzu, bieg nad Rusałką, skoki na trampolinie.

Redaktor: Administrator strony
Opublikowano: 6 grudnia 2016

Zaktualizowano:
16 marca 2017