Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Facebook
Instagram
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez
<< Sty 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Sport

Sportowy weekend

Kibiców sportu w nadchodzący weekend czekają kolejne emocje związane z rywalizacją piłkarzy w niższych klasach rozgrywkowych. 

W niedzielę reprezentację Polski czeka mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy w Gibraltarem. W związku z tym piłkarze ekstraklasy mają wolne. O punkty grać jednak będą niższe ligi. Oto program meczów na sobotę oraz niedzielę.

5. kolejka – III liga grupa kujawsko-pomorsko-wielkopolska
Wda Świecie – Centra Ostrów 6 września, 17:00
Unia Solec Kujawski – Sparta Brodnica 6 września, 17:00
Nielba Wągrowiec – Jarota Jarocin awansem 2:2
Start Warlubie – Lech II Poznań 6 września, 11:00
Sokół Kleczew – Unia Swarzędz 6 września, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Pogoń Mogilno 6 września, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów – Chełminianka Chełmno 6 września, 17:00
Victoria Września – Polonia Środa 6 września, 17:00
Warta Poznań – Włocłavia Włocławek 6 września, 17:00

5. kolejka – IV liga grupa północna
Warta Międzychód – 1920 Mosina 6 września, 17:00
Sparta Oborniki – Zjednoczeni Trzemeszno 6 września, 17:00
Płomień Przyprostynia – 1922 Lechia Kostrzyn 7 września, 17:00
Pelikan Niechanowo – GKS Dopiewo 6 września, 17:00
Mieszko Gniezno – Grom Plewiska 6 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka – Huragan Pobiedziska 6 września, 16:00
Leśnik Margonin – Iskra Szydłowo 6 września, 16:00
Wełna Skoki – Sparta Szamotuły 6 września, 17:00

3. kolejka – klasa okręgowa grupa Poznań wschód
TPS Winogrady – Stella Luboń 6 września, 13:00
Luboński KS – Wielkopolska Komorniki 6 września, 12:00
Vitcovia Witkowo – Orkan Konarzewo 6 września, 16:00
Wełna Rogoźno – Piast Kobylnica 6 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl – Polonia Poznań 6 września, 16:00
Warta Śrem – Suchary Suchy Las 6 września, 17:00
Kotwica Kórnik – Concordia Murowana Goślina awansem 5:0

3. kolejka – klasa okręgowa grupa Poznań zachód
Warta Sieraków – Mawit Lwówek 7 września, 16:00
Spójnia Strykowo – Zieloni Lubosz 7 września, 16:00
Sokół Rakoniewice – Czarni Wróblewo 6 września, 16:00
Sokół Pniewy – Kłos Gałowo 6 września, 16:00
Sokół Duszniki – Dyskobolia Grodzisk 6 września, 17:00
Pogoń Lwówek – Błękitni Wronki 6 września, 15:00
Patria Buk – Lipno Stęszew 7 września, 14:00

3. kolejka – klasa A grupa Poznań I
Wiara Lecha Poznań – KS Gniezno 7 września, 15:00
Jurand Koziegłowy – Zawisza Dolsk 6 września, 13:00 w Owińskach
Czarni Czerniejewo – Przemysław Poznań 7 września, 14:00
Polonia II Środa – Orkan Jarosławiec 7 września, 11:00
Pogoń Książ – Clescevia Kleszczewo 6 września, 17:00
KS Łopuchowo – Las Puszczykowo 11 listopada, 14:00
Maratończyk Brzeźno – LKS Kicin 7 września, 14:00

3. kolejka – klasa A grupa Poznań II
Warta Obrzycko – Orkan Objezierze 7 września, 15:00
Czarni Kaźmierz – Warta Wartosław 7 września, 15:00
Szturm Junikowo – KS Sarbia walkower
Rzemieślnik Kwilcz – Byki Obrowo 6 września, 16:00 w Kamionnej
Rokita Rokietnica – Huragan Michorzewo 6 września, 15:00
Rakieta Głuponie – Tarnovia II Tarnowo Podgórne 7 września, 14:00
Akademia Reissa Poznań – GKS Golęczewo 6 września, 15:00 w Baranowie

3. kolejka – klasa A grupa Poznań III
Tęcza Skrzynki – Wicher Strzyżewo 6 września, 16:00
Promień Opalenica – SSG Kamieniec 6 września, 16:00
LSSG Grodzisk – Pieczarka Wielichowo 7 września, 11:00 w Ptaszkowie
Orzeł Rostarzewo – Huragan Łomnica 7 września, 14:00
Orzeł Granowo – Inter Zdrój 7 września, 15:00
LZS Wronczyn – Korona Bukowiec 7 września, 14:00
KS Sękowo – Canarinhos Skórzewo 7 września, 13:00

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 5 września 2014


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum