Starosta poznański laureatem konkursu (26.03.2024)

logo głos wielkopolski

Jan Grabkowski, starosta poznański, zdobył wyróżnienie w konkursie “Samorządowiec kadencji”, organizowanym przez Portal Samorządowy. Konkurs miał na celu wyłonienie i nagrodzenie liderów samorządu terytorialnego, którzy przyczyniają się do rozwoju swoich jednostek. Jan Grabkowski, starosta poznański, został laureatem konkursu „Samorządowiec kadencji”, organizowanego przez Portal Samorządowy. W gronie wyróżnionych znalazł się jeden marszałek, trzech starostów, trzech prezydentów miast, pięciu burmistrzów i wójtów oraz dziesięciu radnych.

Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie liderów wszystkich szczebli jednostek samorządu terytorialnego, którzy dzięki sprawnemu zarządzaniu przyczyniają się do rozwoju swoich gmin, powiatów i województw. Oprócz Jana Grabkowskiego w gronie wyróżnionych starostów z kategorii “Starosta Kadencji” są: Andrzej Płonka, starosta bielski oraz Marek Kwiatkowski, starosta nowosądecki. Pomysłodawcą konkursu i koordynatorem prac kapituły z ramienia organizatora był Rafał Kerger, redaktor naczelny Portalu Samorządowego.

Głos Wielkopolski

Opublikowano: 29 marca 2024