Stypendium dla Weroniki
W Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych Wielkopolski. Wyróżnieni uczniowie odebrali dyplomy Stypendium Prezesa Rady Ministrów z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Elżbiety Leszczyńskiej i Wicekuratora Oświaty Krzysztofa Błaszczyka. Wśród nagrodzonych uczniów były uczennice z powiatu poznańskiego: Weronika Oltmann z Technikum Logistycznego w Zespole Szkół nr 1 w Swarzędzu oraz Maria Duszczak z Zespołu Szkół w Kórniku. Organem prowadzącym obu placówek jest powiat poznański.
Autor: Anna Kwiatkowska
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 1 grudnia 2017
Opublikowano: 1 grudnia 2017
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów


