Świętowali na rowerach
W Komornikach odbył się Rowerowy Rajd Niepodległości. W tym roku organizator – GOSiR Komorniki przygotował dwie trasy rowerowe: o długości 32 km biegnącą szlakiem niepodległości (szlak czerwony) oraz trasę Rajdu Rodzinnego o długości 18 km. – Mimo kapryśnej pogody, w świętowaniu Narodowego Dnia Niepodległości wzięło udział ponad 70 rowerzystów. Partnerami wydarzenia byli: Grupa Rowerowa Zakręcone Plewiska oraz MTB Komorniki Team. Rajd Niepodległości w Komornikach wspierał powiat poznański – informują organizatorzy.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 9 listopada 2021
Opublikowano: 9 listopada 2021
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów


