Szczepienie przeciw HPV – II dawka

„Program polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)” w 2023 roku

Szczepienie przeciw HPV – II dawka

Informujemy rodziców/opiekunów prawnych dzieci z rocznika 2009, które przyjęły pierwszą dawkę szczepionki w ramach „Programu polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)”, że od 5 grudnia br. zostaną uruchomione dodatkowe dyżury w siedzibie Wykonawcy Programu tj. firmy Edictum Plus (Poznań, ul. Mickiewicza 31) podczas, których będą mogły zostać zaszczepione dzieci, które z przyczyn losowych nie mogły przyjąć drugiej dawki szczepionki podczas dyżuru realizowanego w gminie. W tym celu należy zarezerwować wizytę na szczepienie poprzez kalendarz udostępniony na stronie internetowej firmy Edictum Plus.

Jednocześnie informujemy, że ostatni termin podania drugiej dawki szczepionki, wskazany przez Wykonawcę Programu, to 19.12.2023 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Realizatorem Programu tj. firmą Edictum Plus pod nr tel.: 573 149 181, 789 901 542.

„Program polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)” finansowany jest ze środków budżetowych Powiatu Poznańskiego

Opublikowano: 30 listopada 2023