Szkolna liga strzelecka
W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego, Lubońskie Bractwo Kurkowe postanowiło zorganizować Szkolną Ligę Strzelecką. Ma ona na celu popularyzację strzelectwa sportowego. Młodzi zawodnicy rywalizować będą o statuetkę Powstańca Wielkopolskiego. Ligę stworzą uczniowie reprezentujący poszczególne szkoły, którzy zostali dopuszczeni do startu po spełnieniu odpowiednich wymogów. Młodzież strzelać będzie z karabinka pneumatycznego z 10 metrów. Finał ligi zaplanowano na grudzień 2018 roku. Wcześniej odbędą się eliminacje. W lidze mogą występować uczniowie szkół podstawowych z klas 5-6 oraz 7-8.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 18 stycznia 2018
Opublikowano: 18 stycznia 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów