Targi Edukacyjne na MTP

grafika

W dniach 8-10 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się XXVIII edycja Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Za ich organizację odpowiedzialny jest Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu oraz Grupa MTP. W wydarzeniu można uczestniczyć:

• 8 marca 2024 r. piątek 10:00-18:00
• 9 marca 2024 r. sobota 9:00-18:00
• 10 marca 2024 r. niedziela 9:00-16:00

Targi Edukacyjne odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14) w Pawilonie nr 5. Zachęcamy do odwiedzenia stoisk:

• Powiatu Poznańskiego, który będzie prezentować oferty szkół ponadpodstawowych – stoisko nr 91
• Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu – stoisko nr 77
• II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Staniewskiego w Swarzędzu – stoisko nr 59
• Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym – stoisko nr 115
• Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Luboniu – stoisko 47

Więcej informacji znajduje się bezpośrednio na stronie internetowej wydarzenia. W tym samym czasie odbywają się również Poznańskie Targi Książki.

Autor: Adrianna Woźniak

grafika