Targi Pracy za nami

W dniach 13-24 listopada w Unii Europejskiej obchodzone są Europejskie Dni Pracodawców, które organizowane są w ramach Europejskich Służb Zatrudnienia. Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu włączył się w to przedsięwzięcie poprzez organizację Targów Pracy.

14 listopada w Centrum Kongresowym Instytutu Ochrony Roślin przy ul. Władysława Węgorka 20 w Poznaniu, gdzie odbywały się Targi, zgromadziło się ponad 1 000 osób poszukujących zatrudnienia. Poszukujący pracy mieli okazję skorzystać z bezpośrednich rozmów z przedstawicielami pracodawców, uzyskać informacje o kwalifikacjach potrzebnych do podjęcia pracy w danej firmie i złożyć swoje dokumenty aplikacyjne. Odwiedzający Targi chętnie korzystali również z porad doradcy zawodowego i informacji o ofertach pracy za granicą w ramach sieci EURES.

Na Targach można się było zapoznać z ofertą 23 firm z Poznania oraz powiatu poznańskiego. W Targach uczestniczyli m.in. Zygmunt Jeżewski – członka Zarządu Powiatu W Poznaniu, a także przedstawiciele Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, którzy udzielali informacji na temat możliwości wspierania zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami.

Lista wystawców
– Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
– Amlux Sp. z o.o.
– Arvato Services Polska
– Bricomarche – Spółka Zedan
– BP Polska Services
– Bridgestone Poznań Sp. z o.o.
– Chata Polska – MMT Supermarket
– Fabryka Okuć Kuczyński Sp. z o.o. Sp. K.
– Firma Kusik Krzysztof Kusik
– Fundacja Aktywizacja
– Joppol Sp. z o.o.
– Leroy Merlin Sp. z o.o.
– Lidl Sp. z o.o. Sp. K.
– Luwix Zajkowski Spółka Jawna
– ManpowerGroup Sp. z o.o.
– Matpol sp. z o.o.
– Nationale Nederlanden Usługi Finansowe
– Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – Oddział Wielkopolski
– Poczta Polska S.A.
– Pralnie Chemiczne Panda Jednostka Organizacyjna Vector S.A.
– Ster Sp. z o.o.
– Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań Sp. z o.o.
– Zakład Robót Komunikacyjnych – DOM w Poznaniu Spółka z o.o.

Opublikowano: 15 listopada 2017