MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 10

Turniej judo w Suchym Lesie

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o przyznanych wyróżnieniach dla starosty poznańskiego i Starostwa Powiatowego w Poznaniu a także warsztatach profilaktycznych dla mieszkańców powiatu poznańskiego “Zdrowy senior”. W programie znalazła się również relacja z Wielkopolskiego Międzynarodowego Turnieju Judo organizowanego w ramach jubileuszu Uczniowskiego Klubu Sportowego Gimnazjon. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Dodatkowo sobotnia powtórka odcinka 10 będzie wyjątkowo wyemitowana w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 10:15. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie www.powiat.poznan.pl

 

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 3 kwietnia 2024