MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 11

Uczniowie klas mundurowych w Bolechowie

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o uroczystym ślubowaniu klas mundurowych w Bolechowie a także o wsparciu przez powiat poznański budowy Teatru Muzycznego w Poznaniu. W programie znalazła się również relacja z premiery spektaklu “Apetyt na czereśnie” oraz z koncertu galowego – Wieczór z Bogusławskim który odbył się w Suchym Lesie. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie www.powiat.poznan.pl

 

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 10 kwietnia 2024