MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 12

Zabytkowe motorowery

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o spektaklu teatralnym w Dworze Skrzynki a także o rywalizacji szkół powiatu poznańskiego w biegach przełajowych w ramach memoriału Bronisława Szwarca. W programie znalazła się również relacja z integracyjnego turnieju wiedzy i umiejętności “Zaradni – Samodzielni” oraz zapowiedź planowanego rajdu pod Monte Cassino organizowanego przez miłośników zabytkowych motorowerów ze stowarzyszenia “Bzyk Raider” ze Swarzędza. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie www.powiat.poznan.pl

 

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 17 kwietnia 2024