MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 19

Tydzień Pieczy Zastępczej stoisko

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o obchodach Powiatowego Dnia Dziecka, festiwalach podróżniczych w Mosinie i Puszczykowie oraz o tytule Zasłużony dla Miasta i Gminy Buk dla wicestarosty poznańskiego. W programie znalazła się również relacja z jubileuszowej edycji Biegu 10 km Szpot Swarzędz a także z II Turnieju Instytucji Publicznych i Partnerów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Premierowe odcinki Powiatowej17. w Telewizji WTK emitowane są w środy o godz. 19.50, przed Pulsem Dnia. Powtórki programu można zobaczyć o tej samej porze w piątki. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie. Można je znaleźć TUTAJ.

[/video]

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 7 czerwca 2023