MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 42

Sesja Rady Powiatu w Muzeum w Lusowie

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o uroczystej Sesji Rady Powiatu w Poznaniu, którą zorganizowano z okazji zbliżającej się 105. Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W programie znalazła się również relacja z konferencji “Bezpieczna elektromobilność” oraz z Biesiady Patriotycznej która odbyła się w Dworze Skrzynki. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie. Można je znaleźć TUTAJ.

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 15 listopada 2023