MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 45

Osoby z niepełnosprawnościami na bowlingu

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o nowych autobusach hybrydowych przekazanych związkowi samorządów Wielkopolski Transport Regionalny, finale “Pierwszego kroku wioślarskiego na terenie powiatu poznańskiego” oraz o umowie dotyczącej współpracy Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Swarzędzu z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji. W programie znalazła się również relacja z obchodów święta osób z niepełnosprawnościami. W magazynie jak zwykle nie zabrakło krótkich wiadomości z regionu.

Premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie www.powiat.poznan.pl

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 6 grudnia 2023