MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Telewizyjna17. odcinek 9

starosta poznański Jan Grabkowski

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W najnowszym odcinku mówimy o spotkaniu starosty poznańskiego z młodzieżą w Swarzędzu, Jarmarku Wielkanocnym w Szreniawie oraz o premierze II tomu książki “Ostatnia bitwa” w Koziegłowach. W programie znalazła się również relacja z piłkarskiej rywalizacji reprezentacji Polski kobiet do lat 17, która na boiskach między innymi powiatu poznańskiego wywalczyła awans na turniej finałowy mistrzostw Europy w Szwecji.

Premierowe odcinki nadawane są w Telewizji WTK w środy o godz. 18:50 a powtórki w piątki o godz. 17:50. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie www.powiat.poznan.pl

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 27 marca 2024