Ten mecz im nie wyszedł…

mecz piłkarek ręcznych

W ostatnim, tegorocznym meczu szczypiornistki Bukowsko-Dopiewskiego Klubu Piłki Ręcznej przegrały 18:30 (9:17) na wyjeździe z nieco wyżej notowanym SPR Samborem Tczew. – Niestety, nie wyszedł nam ten mecz… Teraz czas na przerwę w rozgrywkach i zasłużony odpoczynek. Pierwszą rundę I-ligowych zmagań kończymy z bilansem czterech zwycięstw i sześciu porażek. To daje nam siódmą lokatę w tabeli. Jak na beniaminka przystało, cieszymy się z każdego wywalczonego punktu, a słabsze momenty traktujemy jak lekcję. Jesteśmy zmotywowani i zrobimy wszystko,
by jeszcze mocniej przygotować się na rundę rewanżową – czytamy na klubowej stronie piłkarek ręcznych z powiatu poznańskiego.

Dodajmy, że zawodniczki Bukowsko-Dopiewskiego KPR w ostatnich dniach grały także w meczach młodzieżowych reprezentacji Polski. – Lidka Piotrowska była na zgrupowaniu kadry juniorek w Zakopanem, gdzie nasza drużyna narodowa w meczach towarzyskich dwukrotnie pokonała Łotwę. Z kolei reprezentacja Polski juniorek młodszych, z Amelią Wiśniewską w składzie, wystąpiła na Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku. Dziewczyny zajęły tam drugie miejsce, ulegając jedynie Węgierkom, a pokonując Czeszki i Słowaczki – informuje strona.

mecz piłkarek ręcznychtabelafot. 2x Bukowsko-Dopiewski KPR Facebook

Opublikowano: 20 grudnia 2021