Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Turniej na 95-lecie Concordii

W program imprez akcentujących 95-lecie jednego z najstarszych klubów sportowych Wielkopolski – Concordii Murowana Goślina (o rok starsza od Lecha Poznań), wpisany był turniej piłkarski młodzików o puchar starosty poznańskiego Jana Grabkowskiego.

Emocje i dobra zabawa stały się udziałem pięciu drużyn z powiatu. W ostatecznej klasyfikacji z wygranej cieszyli się  chłopcy z zespołu Concord I Murowana Goślina. Dalsze miejsca zajęły Akademia Piłkarska Błękitni Owińska, Huragan Pobiedziska, Concord II oraz  KS 1999 Łopuchowo.

Triumfatorzy zawodów wraz z trenerem Marcinem Witkowskim uhonorowani zostali na początku ceremonii 95-lecia Concordii. Na  czerwonym dywanie trofeum w imieniu starosty poznańskiego wręczyła radna Lidia Szymczak. Dwa następne zespoły również wyróżniono upominkami.

W trakcie uroczystości odczytano także okolicznościowy list gratulacyjny wystosowany do prezesa Pawła Witkowskiego przez starostę poznańskiego. Docenił on w nim rolę Concordii w upowszechnianiu sportu, a piłki nożnej w szczególności, czym wpisuje się także w promowanie powiatu.

Opublikowano: 27 września 2016