Uszyto 245 poduszek
Na poznańskiej na Cytadeli odbyły się kolejne warsztaty w ramach akcji „Serce od serca”, będącej wsparciem dla kobiet zmagających się z nowotworem piersi. – Tym razem dołączyło do nas 60 wolontariuszy, którzy uszyli 245 poduszek. Wszystkie one zostaną przekazane pacjentkom Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz innych oddziałów onkologicznych poznańskich szpitali – mówi Justyna Maćkowiak-Szukalska, jedna z organizatorek wydarzenia. Kolejne warsztaty odbędą się 10 września, w godz. 15.30 – 18.30 w Domu Kultury w Śremie.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 8 września 2022
Opublikowano: 8 września 2022
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów



