W czerwcu pojedziemy PKM
19 lutego odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Metropolia Poznań. Ustalono, że w kwietniu zostaną podpisane umowy pomiędzy poszczególnymi samorządami a Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, a od 10 czerwca pociągi z logo PKM wprowadzone zostaną do rozkładu PKP PLK. Kursować będą nawet co pół godziny, na początek na trasach do Wągrowca, Nowego Tomyśla, Jarocina i Grodziska Wielkopolskiego.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 19 lutego 2018
Opublikowano: 19 lutego 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów


