MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

W dobrym gronie

dELI pARK

Powiat poznański może się pochwalić ciekawymi atrakcjami, wspaniałą kulturą, piękną przyrodą i smakowitą kuchnią. Nie wierzycie? To koniecznie musicie sięgnąć po „Przewodnik na każdy dzień tygodnia”, czyli jedno z wydawnictw powiatu poznańskiego zachęcające do aktywnego trybu życia, a przy okazji do poznania swojej najbliższej okolicy.

przewodnik na każdy dzień                    Fot. Anna Skalska, Przewodnik dostępny jest w wersji papierowej i elektronicznej (pdf)

W gronie tych, z którymi czujemy się dobrze …

Muzeum Prszczelarstwa                    Fot. Tomasz Sikorski, W muzeum pszczelarstwa w Swarzędzu

– W przewodniku prezentujemy zarówno miejsca powszechnie znane, jak i takie, o których być może dowiecie się dopiero z tej publikacji. Wszystkie łączy jedno – to miejsca warte odwiedzenia. Zachęcamy Was również do uczestnictwa w licznych wydarzeniach kulturalnych, edukacyjnych, sportowych lub kulinarnych, których w powiecie poznańskim nie brakuje – czytamy w słowie wstępnym.

Park Orientacji Przestrzennej                    Fot. Telewizja STK, W Parku Orientacji Przestrzennej w Owińskach


„Przewodnik na każdy dzień tygodnia” jest kontynuacją wcześniejszych „niedzielnych przewodników”, skierowanych do rowerzystów, piechurów oraz poszukiwaczy legend. Co go różni od tych wcześniejszych? Przede wszystkim to, że w jednym miejscu staramy się zebrać to, co najciekawsze w powiecie poznańskim. Tytuły rozdziałów – „zwiedzaj”, „poznawaj”, „smakuj” i „odpoczywaj” – mówią zresztą same za siebie.

dELI pARK                   Fot. Weronika Golińska, W Deli Parku

Redaktor: Anna Jaworska
Opublikowano: 1 lipca 2024