W Luboniu powstanie nowy budynek policji
Głos Wielkopolski, 17 lipca 2014
Na tyłach obecnego komisariatu w Luboniu, przy ul. Powstańców Wlkp., niebawem zacznie powstawać nowy budynek policji. W komendzie wojewódzkiej kończy się procedura przetargowa dotycząca tej inwestycji. To oznacza, że w przyszłym roku mieszkańcy gminy będą obsługiwani w lepszych warunkach.
Zakres robót obejmuje wybudowanie nowego budynku – to zadanie zostanie wykonane najwcześniej. Gdy budynek już powstanie nastąpi przeprowadzka. Po niej rozpocznie się rozbiórka obecnej siedziby policji. Na koniec zagospodarowany zostanie teren wokół komisariatu. Powstaną m.in. chodniki i parkingi wewnętrzne. Na inwestycję złożyła się policja, powiat poznański i burmistrz.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 18 lipca 2014
Opublikowano: 18 lipca 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów