W swojej hali są niepokonani

koszykarze tarnovii

Trwa dobra passa koszykarzy Tarnovii Basket Tarnowo Podgórne w rozgrywkach II ligi. W miniony weekend podopieczni trenera Rafała Urbaniaka pokonali we własnej hali 86:80 AZS Nysę. – To nasze piąte ligowe zwycięstwo. Na swoim parkiecie cały czas pozostajemy niepokonani. W meczu z Nysą świetne zaczęliśmy, bo po trzech minutach było 10:0. Tego prowadzenia już nie oddaliśmy. Były momenty, że nasza przewaga rosła, ale goście walczyli i po serii czterech trójek w 35 minucie zrobiło się 71:70. Wytrzymaliśmy jednak ten napór. Uporządkowaliśmy grę i wygraliśmy – czytamy na klubowej stronie.

Tam też pomeczowa rozmowa ze szkoleniowcem ekipy z Tarnowa Podgórnego. Mecz odbył się bez udziału publiczności, ale można go było obejrzeć na kanale YouTube. Kolejnym rywalem Tarnovii będzie Obra Kościan. To spotkanie rozegrane zostanie na wyjeździe.

Tarnovia Basket – IgnerHome AZS Basket Nysa 86: 80
Tarnovia: Pawełczyk 18, Kupczyński 14, Gubernat 13, Mowlik 10, Krawiec 9, Sroczyński 7, Antczak 5, Pawlak 4, Dolata 4, Robak 2.

koszykarze tarnoviiKoszykarze Tarnovii przed meczem z AZS Nysa (fot. Tarnovia Facebook)

Opublikowano: 23 listopada 2020