Warsztaty profilaktyczno-edukacyjne dla seniorów

Warsztaty profilaktyczno-edukacyjne dla seniorów i ich opiekunów pn. „Zdrowy Senior”

Zapraszamy mieszkańców powiatu poznańskiego od 60 roku życia oraz ich opiekunów do udziału w warsztatach edukacyjno-profilaktycznych dotyczących zaburzeń poznawczych, depresji i zaburzeń nastroju, udarów i powikłań neurologicznych po chorobie COVID-19 u osób starszych.

Warsztaty organizowane są w gminach: Czerwonak, Kleszczewo, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Rokietnica, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne (w pozostałych sześciu gminach spotkania odbyły się w 2022 r.).

Realizatorem zadania jest Fundacja PETRA senior, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Poznańskiej 19. Liczba miejsc ograniczona. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja (numer telefonu/adres
e-mail do rejestracji na spotkania w poszczególnych gminach poniżej).
Szczegółowe informacje o realizowanym zadaniu można uzyskać pod nr tel.: 724 976 584. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Harmonogram warsztatów realizowanych w ramach zadania pn. „ZDROWY SENIOR” dostępny jest poniżej.

Projekt finansowany ze środków budżetowych powiatu poznańskiego.

Opublikowano: 7 września 2023