Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Facebook
Instagram
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez
<< Paź 2019 >>
ponwtśrczwptsobnie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Wieś pradziadków…

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 55-lecia Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zorganizowano konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych powiatu poznańskiego pod nazwą „Wieś pradziadków – obrazki z ziemi wielkopolskiej ”. Poniżej lista jego laureatów. Uroczystość wręczenia nagród nastąpi 17 października w muzealnym Pałacu (godz. 16.00). Dodajmy, że konkurs swoim honorowym patronatem objął starosta poznański, Jan Grabkowski.

Lista laureatów w kategorii klas I – III
1. Remigiusz Ratajczak, kl. III b Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie
2. Szymon Daniel, kl. II b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach
3. Łukasz Brylewski, kl. III b Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie
wyróżnienie: Maja Kubik, kl. III b Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie
wyróżnienie: Maria Owsianna, kl. III b Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie

Lista laureatów w kategorii klas IV – VI
1. Patryk Kaczmarek, kl. V b Zespól Szkolno-Przedszkolny w Modrzu
2. Szymon Dymek, kl. VI Zespól Szkolno-Przedszkolny w Modrzu
3. Antoni Stoiński, kl. IV c, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof. Adama Wodziczki w Luboniu
wyróżnienie:. Tomasz Przybylski, kl. V d Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wirach
wyróżnienie: Julia Pietrzak, kl. VI Zespól Szkolno-Przedszkolny w Modrzu
wyróżnienie: Dominik Gindera, kl. VI Zespól Szkolno-Przedszkolny w Modrzu

Lista laureatów w kategorii klas VII – VIII
wyróżnienie: Roksana Lulka, kl. VII Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modrzu

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 3 października 2019


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum