Wiwaty śpiewają kolędy
„Bóg się rodzi” – to tytuł cyklu koncertów, na które zaprasza Zespół Pieśni i Tańca „Wiwaty”. Odbędą się one w kościołach drewnianych na terenie powiatu poznańskiego oraz w pobliskim Łubowie. Zespół w trakcie koncertów wykonywać będzie kolędy i pastorałki. Pierwszy występ zaplanowano już na sobotę, 30 grudnia w Węglewie. Szczegóły na plakacie.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 29 grudnia 2017
Opublikowano: 29 grudnia 2017
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
