Władysławowo zdobyte

koszykówka grafika

Koszykarze II-ligowej Tarnovii Tarnowo Podgórne odnieśli drugie zwycięstwo w nowym sezonie. Tym razem pokonali na wyjeździe SMS PZKosz Władysławowo 77:64. – Z najdalszego wyjazdu w tej części rozgrywek wracamy z wygraną. Dobrze otworzyliśmy ten mecz, prowadząc po pierwszej kwarcie 27:14. W kolejnej części spotkania do głosu doszli jednak gospodarze, którzy wyszli nawet na 4-punktowe prowadzenie. Trzecia kwarta była najbardziej wyrównana, a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Finałową kwartę otworzyliśmy serią 9:0 i to ustawiło już mecz – czytamy na stronie klubu z powiatu poznańskiego.

Warto dodać, że Tarnovia we Władysławowie musiała sobie radzić w nieco okrojonym składzie. – Zagraliśmy bez Krawca, Gubernata i Poznańskiego. Tym bardziej jest to cenne zwycięstwo – informuje strona. Kolejny mecz koszykarze z Tarnowa Podgórnego zagrają w sobotę, 9 października o godz. 16.00. Wtedy to we własnej hali zmierzą się z Politechniką Gdańsk.

SMS PZKosz Władysławowo – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 64:77
Tarnovia: Sroczyński 21, Rutkowski 15, Mowlik 14, Antczak 8, Pawełczyk 7, Kurach 6, Pawlak 6, Urbaniak 1, Dolata 0.

Opublikowano: 4 października 2021