Teatr Muzyczny ze wsparciem (02.01.2021)

logo Gazety Wyborczej

Dwa samorządy – Poznań i powiat poznański – zadeklarowały współpracę w zakresie wsparcia działalności Teatru Muzycznego w Poznaniu. W środę 30 grudnia 2020 roku podpisany został w tej sprawie list intencyjny. A dzień wcześniej odbyła się premiera wyjątkowego koncertu organizowanego przez Teatr Muzyczny, przy wsparciu powiatu poznańskiego pt. „Bądźmy razem. Koncert dla pracowników służby zdrowia”.

– Przy okazji pomożemy też artystom, którzy w ostatnich miesiącach znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Zróżnicowany repertuar, złożony z największych hitów musicalowych ma zapewnić wszystkim świetną zabawę. Pozwolić choć na kilka chwil oderwać się od rzeczywistości – mówi wicestarosta Tomasz Łubiński.

Gazeta Wyborcza

Redaktor: Maciej Pawlik