Wystrzelał w Żywcu tytuł mistrza Polski
W Żywcu odbyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski w łucznictwie olimpijskim. Doskonale w tych zawodach zaprezentował się Maksymilian Osuch. Mieszkający w Plewiskach reprezentant OŚ AZS Poznań w imponującym stylu sięgnął po tytuł mistrza kraju. – To nie pierwszy sukces Maksa. Jego imponująca kolekcja złotych medali obejmuje już trzy kategorie wiekowe: junior, młodzieżowiec oraz senior. I to zarówno w hali, jak i na torach otwartych. Serdeczne gratulacje dla Maksa za wytrwałość, talent i sportową klasę – czytamy na stronie gminy Komorniki.
fot. Jacek Maciaszek
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 29 sierpnia 2025
Opublikowano: 29 sierpnia 2025
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów