Zagrają w Hanowerze
Drużyna piłkarska Starostwa Powiatowego w Poznaniu wyjechała na turniej piłkarski do niemieckiego Garbsen-Berenbostel. To już kolejna wizyta naszych futbolistów w partnerskim regionie Hanower. – W imprezie zagrają dwie nasze drużyny. Liczymy na niezły wynik. To zresztą nie jest nasz pierwszy wyjazd do regionu Hanower. Goście z Niemiec także często odwiedzają powiat poznański – powiedział przed wyjazdem Dariusz Fleischer, najbardziej doświadczony zawodnik naszego zespołu.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 20 kwietnia 2018
Opublikowano: 20 kwietnia 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
