Zagrają w Niemczech
Drużyna piłkarska Starostwa Powiatowego w Poznaniu wyjechała na turniej piłkarski do niemieckiego Garbsen-Berenbostel. To już kolejna wizyta naszych futbolistów w partnerskim regionie Hanower. – Po ubiegłorocznym tryumfie w stolicy Dolnej Saksonii, a następnie w turnieju Swarzędzu, kolejny raz spróbujemy powalczyć o zwycięstwo – mówi Dariusz Fleischer z naszej drużyny. – W imprezie zagrają dwie nasze ekipy. Mimo, że w tym roku, z różnych względów, nie udało się pojechać w optymalnym składzie, to na pewno tanio skóry nie sprzedamy – zakończył najbardziej doświadczony zawodnik naszego zespołu.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 5 kwietnia 2019
Opublikowano: 5 kwietnia 2019
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów


