Zaskakująca porażka Unii

mecz piłkarzy unii swarzędz

Piłkarze Unii Swarzędz przegrali 0:2 na własnym boisku z przedostatnim w tabeli Górnikiem Konin i definitywnie stracili szansę na miejsce w grupie mistrzowskiej III ligi. – Nasz zespół od pierwszego gwizdka sędziego ruszył do ataku. Konstruował sporo sytuacji ofensywnych, ale za każdym razem brakowało postawienia kropki nad “i”. Rywale natomiast cierpliwie czekali na swoje okazje – opisuje boiskowe wydarzenia klubowa strona Unii.

I goście te swoje okazje mieli i je skrupulatnie wykorzystali. Obie bramki dla Górnika padły po rzutach karnych. Swarzędzanie starali się odrobić straty, ale zamiast goli kolekcjonowali żółte kartki. Filip Soboń zobaczył je dwie i przez ostatnie nieco ponad 20 minut Unia musiała sobie radzić grając w dziesięciu. Po tej porażce zespół z powiatu poznańskiego zajmuje piętnaste miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce pierwszej części sezonu Unia zagra w Stężycy z liderującą Radunią. Komplet wyników i aktualna tabela na stronie 90minut.pl

mecz piłkarzy unii swarzędzPiłkarze Unii niespodziewanie przegrali z Górnikiem Konin (fot. Unia Swarzędz)

Opublikowano: 22 marca 2021