Zdominowali rywali

mecz unii swarzędz

Piłkarze III-ligowej Unii Swarzędz po trzech meczach o punkty bez zwycięstwa wreszcie triumfowali i w przekonującym stylu pokonali u siebie Vinetę Wolin 3:0. – Mimo że gospodarze rozpoczęli spotkanie w mocno odmłodzonym składzie, to i tak zdominowali rywala – czytamy na stronie klubu z powiatu poznańskiego. Efektem tej dominacji były kolejne bramki. Następny mecz podopieczni trenera Tomasza Bekasa, którzy obecnie zajmują dziesiąte miejsce w tabli, zagrają 3 czerwca w Jarocinie. Terminarz, tabela i wyniki na stronie 90minut.pl

Unia Swarzędz – Vineta Wolin 3:0 (2:0)
Bramki: Ernest Korek (24), Jakub Czapliński (43), Jan Paczyński (90).

mecz unii swarzędzfot. J. Piechota – Unia Swarzędz

W miniony weekend grała również IV liga wielkopolska. Bardzo dobrze wypadli w niej piłkarze Kotwicy Kórnik oraz Lipna Stęszew, którzy pewnie pokonali swoich rywali i zajmują obecnie odpowiednio piąte i szóste miejsce w tabli. Następna seria spotkań 3 czerwca. Wyniki, terminarz oraz aktualna tabela na stronach 90minut.pl oraz jardersport.pl

Kotwica Kórnik – SKP Słupca 4:0 (2:0)
Bramki: Michał Patalas (12), Dawid Urbanek (31), Mikołaj Panowicz (53), Jakub Pietrzak (82).

GKS Iskra Szydłowo – Huragan Pobiedziska 1:0 (0:0)
Bramka: Łukasz Skwarek (65 karny).

GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne – Polonia 1912 Leszno 0:0

Lipno Stęszew – Polonia 1908 Marcinki Kępno 4:1 (3:1)
Bramki: Dawid Kaczmarek (11), Patryk Olczyk (25), Jakub Budzyń (33), Kacper Sworacki (91) – Dawid Rachel (39).

Opublikowano: 29 maja 2023