Zgrupowanie w Luboniu
W Luboniu odbyło się letnie zgrupowanie kadry wojewódzkiej młodzików, kadetów i juniorów, a także czołowych utalentowanych tenisistów stołowych z klubów Wielkopolski. Łącznie w zajęciach uczestniczyło 34 zawodniczek i zawodników. W tym gronie nie zabrakło reprezentantów LKTS Luveny Luboń. Treningi prowadziło czterech trenerów.
Celem podstawowym zgrupowania było doskonalenie techniki. Ponadto przeprowadzono testy sprawnościowe oraz rozgrywano turnieje kontrolne. Niewątpliwą atrakcją dla zawodników był wyjazd na Termy Maltańskie. – Mamy nadzieję, że to zgrupowanie pozytywnie wpłynie na przygotowanie do nowego sezonu i wspólną integrację zawodników – powiedział Tadeusz Nowak, trener i prezes Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 23 sierpnia 2017
Opublikowano: 23 sierpnia 2017
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
