MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

<< Gru 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Zwycięstwa przy stołach

tenisistki stołowej LKTS Luboń

To był udany weekend dla tenisistek stołowych LKTS Luveny Luboń. I to zarówno tych grających w I, jak i II lidze. Zawodniczki pierwszego zespołu po raz pierwszy w tym sezonie zagrały we własnej sali. I ten atut w pełni wykorzystały, ogrywając 6:4 Energę Manekina Toruń. – To bardzo cenne zwycięstwo, ponieważ rywalki przyjechały w najsilniejszym składzie, a my musieliśmy sobie radzić bez dwóch podstawowych zawodniczek, Pauliny Nowackiej i Anity Chudy – mówi trener Piotr Ciszak.

– Kluczowe w tym meczu były gry podwójne, obie wygrane przez nasze zawodniczki, a także, a może przede wszystkim, doskonała dyspozycja na pierwszym stole Joanny Spychały, a na drugim Natalii Piechoty, które wywalczyły komplet punktów – dodaje szkoleniowiec. W singlu nie poszło Zuzannie Sułek oraz Zuzannie Kaliszuk, ale i one dołożyły cegiełkę do tego zwycięstwa, grając w deblach.

tenisistki stołowej LKTS LubońW ten weekend swój mecz wygrały pierwszy zespół…

Swoje rozgrywki zainaugurowały również rezerwy LKTS Luveny, które grają na II-ligowym poziomie. W pierwszej kolejce zespół z Lubonia podejmował UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg i wygrał 8:2. – Nasze młode zawodniczki w starciu z dużo bardziej doświadczonymi przeciwniczkami zaprezentowały się z bardzo dobrej strony – ocenia szkoleniowiec. Komplet punktów w tym spotkaniu zdobyły Aleksandra Nowak oraz Julia Gładysz, które wygrały dwa single i debla. Dwa punkty dołożyła jeszcze Wiktoria Frelich, a jeden Patrycja Frelich.

…tak jak i rezerwy (fot. LKTS Luboń Facebook)

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 26 października 2020