Co warto zwiedzić w naszym regionie? (07.062018)

Zakończyła się pilotażowa edycja Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego. Uroczysty finał akcji odbył się 3 czerwca w Szreniawie w trakcie III Dnia Organizacji Pozarządowych. Łącznie siedem atrakcji turystycznych z gminy Mosina oraz Puszczykowa uzyskało certyfikat rekomendowanej atrakcji turystycznej Powiatu Poznańskiego.  W projekcie wzięło udział 41 obiektów, spośród których 32 otrzymały tytuł Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej.

Celem projektu, zorganizowanego przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną we współpracy z powiatem poznańskim, jest systematyczne podnoszenie standardu oferty turystycznej aglomeracji poznańskiej. Aby otrzymać certyfikat, atrakcje turystyczne musiały wykazać się odpowiednim standardem w zakresie wyposażenia, dostępności, oferty i działań promocyjnych.

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Opublikowano: 8 czerwca 2018