Napis opłaty urzędowe on lineLink do youtubeMapa powiatu poznańskiego

22 września w Skrzynkach

grafika

W najbliższą niedzielę 22 września zapraszamy do Skrzynek. Podczas festynu rodzinnego będzie można wygrać na wybrany jesienny weekend samochód!

Jesienne tournée po powiecie poznańskim i Wielkopolsce? Jesteśmy na tak! Komfortowa wycieczka czeka laureata konkursu z wiedzy kulinarnej “Kuchnia Wielkopolska – czy wiesz, co jesz?”. Samochód Ssang  Yong TORRES na weekend z limitem 400 kilometrów ufundowała firma AUTO SALON POLODY z Przeźmierowa. Pomocny do zaplanowania rodzinnego wypadu będzie z pewnością  zestaw przewodników po powiecie poznańskim, który będzie można otrzymać w Skrzynkach. Nagrodami w konkursie są ponadto voucher o wartości 100 zł do restauracji w Dworze Skrzynki (gm. Stęszew) oraz zestawy upominków od Powiatu Poznańskiego.

Zadaniem konkursowym będzie udzielenie odpowiedzi na pytania dot. wielkopolskich regionalnych dań i przysmaków – formularze konkursowe będą dostępne na stoisku Instytutu Skrzynki podczas festynu “Skrzynki Pełne Smaku”, który odbędzie się w niedzielę 22.09.2024 r. w Dworze Skrzynki. w godzinach 12.00 – 18.00. Zgłoszenia w konkursie będą przyjmowane w godz. 12.00 – 16.30, a ok. godz. 17.30 zostaną ogłoszone wyniki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, w którym nie zabraknie atrakcji między innymi:

• wykłady i pokaz kulinarny potrawy ze Szlaku Piastowskiego z degustacją w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa
  • występ zespołu Wiwaty z Pobiedzisk
  • warsztaty i animacje dla najmłodszych
  • stoiska z lokalnymi przysmakami oraz rękodziełem
  • koncert zespołu Sound Lovers
  • zwiedzanie dworu z przewodnikiem
  • oferta gastronomiczna restauracji Dworu Skrzynki i kuchni grillowej.

Partnerem wydarzenia jest Powiat Poznański.

22.09.2024 r. godz. 12.00 – 18.00 – Festyn rodzinny „Skrzynki Pełne Smaku”

Dwór Skrzynki

Pl. Parkowy 1