MenuMenu główne
Powiat PoznańskiPrzewodnik sportowy

Dążenie do wygranej, motywacja pozwalająca osiągać cele, odwaga i pewność, że można spełniać marzenia –  te cechy podziwiamy u sportowców. Często także inspirują nas do bardziej aktywnego i zdrowszego życia.  I o tym jest miedzy innymi jest nasza kolejna publikacja: „Przewodnik Sportowy 2021. Po medale z boisk i hal powiatu poznańskiego”.

kolaz zdjęć ukazujący aktywność sportową w powiecie poznańskim m.in. z takich dziedzin jak siatkówka, lekkoatletyka, bieganie, jazda konna

– Bo  sport to dziedzina życia, która jest bliska niemal wszystkim i wzbudza ogromne, pozytywne emocje. Bliska i ważna, gdyż uczy dużo więcej niż tylko umiejętności techniczno-taktycznych. Uczy przede wszystkim radzenia sobie w trudnych sytuacjach, przełamywania słabości cierpliwości oraz wytrwałości w dążeniu do celu. A to bardzo przydaje się w codziennym życiu… – czytamy w przewodniku.

 

Co w nim jeszcze znajdziemy? Prezentację wybranych klubów z siedemnastu gmin powiatu poznańskiego, najważniejsze wydarzenia, triumfy i niespodzianki.

Jest to wybór subiektywny, bo w tego typu wydawnictwie nie sposób zamieścić  informacji o wszystkich, którzy na to zasługują. Jej autorzy skupili się przede wszystkim na tym co działo się w powiatowym sporcie w 2021.

Gdzie można otrzymać „Przewodnik Sportowy 2021. Po medale z boisk i hal powiatu poznańskiego”?

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu, przy ul. Jackowskiego 18 ( prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 61 2228-975, 61 8410-788) oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Poznaniu (Stary Rynek 59/60, www.poznan.travel).

W mediach:

Telewizja STK, 27 maja 2022

Redaktor: Anna Skalska
Opublikowano: 6 kwietnia 2022

Zaktualizowano:
27 czerwca 2022