II Rajd rodzinny po Wielkopolskim Parku Narodowym

Zapraszamy na „Rajd Rodzinny po Wielkopolskim Parku Narodowym”! W tym roku uczestnicy po pokonaniu jednej z 7 tras spotkają się w Mosinie na Pożegowie. W godzinach od 12.00 do 14.00 będzie można wziąć udział w licznych konkursach, zjeść grochówkę, obejrzeć pokazy akrobatyczne i pokaz udzielania pierwszej pomocy. Po krótkim odpoczynku i regeneracji sił warto wspiąć się na wieżę widokową i podziwiać piękno krajobrazów Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Oto trasy rajdu:

TRASY PIESZE RAJDU – NORDIC WALKING:

1. SPORTOWA-FITNESS – Mosina Pożegowo – Mosina Pożegowo (start: 9.00 przy wieży widokowej w Pożegowie) – ok 18 km.

2. REKREACYJNA – Mosina Pożegowo – Mosina Pożegowo (start: 10.00 przy wieży widokowej w Pożegowie) – ok 10 km.

Prosimy o zabranie własnych kijków !

TRASY ROWEROWE RAJDU:

1. NADWARCIAŃSKA z POZNANIA (start: godz. 9.30 przy krzyżu Papieskim na Łęgach Dębińskich) Dębina – Zakole Warty – Puszczykowo – Pożegowo ok. 25 km,

2. PROSTOLINIJNA z LUBONIA (start: 9.30, parking przed Gimnazjum im. Jana Pawła II – Wiry – Pożegowo) – ok. 20 km,

3. PIERŚCIENIEM POWIATOWYM z TULEC (start: godz. 9.00 parking przed kościołem) – Robakowo – Kamionki – Rogalin – Pożegowo – ok. 35 km,

– trasa łącznikowa z ROGALINA (start: około godz. 10.30, parking przy Restauracji pod Dębami) – ok. 12 km,

4. FAMILIJNA (polecana dla dzieci) ze SZERNIAWY (start: godz. 10.00, stacja PKP) – Pożegwo – ok. 12 km,

5. TAJEMNICZA – dowolna z dojazdem na metę do godz. 12.00.

Szczegóły w regulaminie. Zapraszamy!

Redaktor: Administrator strony
Opublikowano: 14 lutego 2014