Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Na sesji o promocji zdrowia

21 września odbyła się XXI Sesja Rady Powiatu w Poznaniu. W jej trakcie przedstawiona została informacja na temat działalności prozdrowotnej Powiatu Poznańskiego. Zarząd Powiatu w Poznaniu w pierwszej kolejności przedstawił Sprawozdanie z realizacji działań w latach 2014 -2015 w ramach „Programu działań Powiatu Poznańskiego w zakresie promocji i ochrony zdrowia na lata 2014-2018”.

W dyskusji, która skupiła się przede wszystkim na realizacji programu w zakresie profilaktyki raka szyjki macicy – zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV, udział wzięli zaproszeni goście: Justyna Socha wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”, prof. dr hab. n. med. Marek Spaczyński oraz prof. dr hab. n. med. Ewa Nowak-Markwitz z Kliniki Onkologii Ginekologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Program działań powiatu poznańskiego w zakresie promocji i ochrony zdrowia na lata 2014-18

Sprawozdanie z realizacji działań w latach 2014-15 w ramach programu działań Powiatu Poznańskiego w zakresie promocji i ochrony zdrowia na latach 2014-18

Nowoczesna profilaktyka raka szyjki macicy

Opublikowano: 21 września 2016