Warsztaty szydełkowania

Czas: 10:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Warsztaty szydełkowania kosza – kokonu

W odpowiedzi na zainteresowanie szydełkowymi warsztatami plenerowymi, które odbywały się w ramach obchodów 30-lecia CKiBP pod hasłem yarnbombing, zapraszamy Was tym razem na warsztaty stacjonarne. Podczas akcji plenerowych szydełkowaliśmy wspólne dzieło, które zostało w miejscu spotkań ubierając drzewa, barierki, czy Wojciecha Bogusławskiego. Tym razem, na zajęciach każdy wykona coś dla siebie, a będzie to koszyk Kokon ze sznurka bawełnianego. Koszyk można wykorzystać na wiele sposobów, jako kwietnik,  pojemnik na zabawki lub inne drobne przedmioty.

Na warsztatach, poza wybranym sznurkiem, będzie na Ciebie czekać jak zawsze, gotowa instrukcja, fachowa pomoc i miłe towarzystwo.

Koszt warsztatów: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami (z KDR 75 zł / 33,75 zł, z OKS 50 zł i 25 zł)

Więcej informacji TUTAJ

Redaktor: Weronika Frąckowiak