MenuMenu główne
Powiat Poznański
TEst

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

<< Lip 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura fizyczna 2020

1. Nazwa: 19. Otwarty Maraton Kajakowy “Warta Challenge 2020”
Organizator: Wielkopolskie Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej WARTA, ul. Strzeszyńska 190, 60-479 Poznań

2. Nazwa: Organizacja obozu zimowego w górach dla zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

3. Nazwa: Powiatowy turniej piłki siatkowej – plaża Lusowo
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

4. Nazwa: Organizacja obozu letniego w górach dla zawodników Kubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

5. Nazwa: Powiatowy wyścig MTB dla uczniów szkół podstawowych – Tarnowo Podgórne
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

6. Nazwa: VIII Otwarte Halowe Mistrzostwa Juniorów Powiatu Poznańskiego w tenisie
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Warta” Luboń, ul. Piotra Skargi 3, 62-030 Luboń

7. Nazwa: Judo drogą do sukcesu
Organizator: Klub Sportowy Victoria Judo, ul. Saperska 46f/33, 61-493 Poznań

8. Nazwa: Letni obóz sportowy sekcji zapaśniczej klubu UKS Kiekrz Poznań
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Kiekrz” w Poznaniu, ul. Chojnicka 57, 60-480 Poznań

9. Nazwa: Powiatowe Igrzyska dla dzieci i osób z niepełnosprawnościami
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka, Os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

10. Nazwa: Reiss Cup – mikołajkowy turniej piłki nożnej
Organizator: Fundacja Piotra Reissa, ul. Źródlana 19/1, 60-642 Poznań

11. Nazwa: Powiatowe turnieje koszykówki dziewcząt i chłopców rocznika 2010
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Lider Swarzędz, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

12. Nazwa: Powiatowe turnieje koszykówki dziewcząt i chłopców rocznika 2008
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Lider Swarzędz, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

13. Nazwa: Zapewnienie transportu Juniorek i Młodziczek Starszych UKS Lider Swarzędz na turnieje ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe Mistrzostw Polski Kobiet U18 i U14 w koszykówce
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Lider Swarzędz, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

14. Nazwa: Kolarskie Czwartki
Organizator: Wielkopolskie Towarzystwo Cyklistów, ul. Kasztanowa 13, 62-081 Przeźmierowo

15. Nazwa: IX Amatorski Turniej Piłkarski im. Marcina Matysiaka
Organizator: Jednostka Ochotnicznej Straży Pożarnej w Rokietnicy, ul. Szkolna 1, 62-090 Rokietnica

16. Nazwa: 4 Powiatowy Bieg po Zdrowie
Organizator: Stowarzyszenie 4activelife, ul. Aleksandra Gierymskiego 2a/2, 62-050 Mosina

17. Nazwa: BASKET INTEGRACJA – cykl imprez w mini koszykówce dla dzieci z Uczniowskich Klubów Sportowych powiatu poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA Plewiska, ul. prof. Wacława Strażewicza 1, 62-064 Plewiska

18. Nazwa: Przygotowanie zawodników rocznika 2007-2009 do rozgrywek ligowych w ramach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej
Organizator: Klub Sportowy AVIA, ul. Mieczewska 2 Kamionki, 62-023 Kamionki

19. Nazwa: Organizacja letniego obozu sportowego dla zawodników Klubu Sportowego Avia Komorniki
Organizator: Klub Sportowy AVIA, ul. Mieczewska 2 Kamionki, 62-023 Kamionki

20. Nazwa: Zgrupowanie sportowe sekcji zapaśniczej UKS Zapasy Plewiska
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Zapasy Plewiska, ul. Szkolna 64, 62-064 Plewiska

21. Nazwa: Mistrzostwa Europy Seniorów w Wioślarstwie
Organizator: Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo, ul. Władysława Reymonta 35, 60-791 Poznań

22. Nazwa: Pierwszy krok wioślarski na terenie powiatu
Organizator: Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich, ul. Władysława Reymonta 35, 60-791 Poznań

23. Nazwa: Mistrzostwa Pierwszego Kroku Bokserskiego dla dzieci w wieku 14-15 lat ze szkół Powiatu Poznańskiego (Rokietnica, Buk, Murowana Goślina, Mosina)
Organizator: Fundacja Boks Wielkopolski, ul. Hetmańska 91, 60-218 Poznań

24. Nazwa: Mistrzostwa szkół powiatu poznańskiego w różnych dyscyplinach sportowych
Organizator: Szkolny Związek Sportowy “WIELKOPOLSKA”, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

25. Nazwa: Szkolenie młodzieży w piłkę ręczną
Organizator: Bukowsko-Dopiewski Klub Piłki Ręcznej, ul. Szarych Szeregów 10, 64-320 Buk

26. Nazwa: Szkolenie młodzieży w piłkę ręczną
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SPARTAKUS Buk, ul. Rzemieślnicza 6, 64-320 Buk

27. Nazwa: Szkolenie młodzieży w piłkę ręczną
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy BUKOWIA, ul. Szarych Szeregów 8, 64-320 Buk

28. Nazwa: Szkolenie młodzieży w piłkę ręczną
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Pantery, ul. Polna 1a, 62-070 Dopiewo

29. Nazwa: Czerp Radość z Ruchu
Organizator: Pobiedziska Running Team, ul. Półwiejska 38, 62-010 Pobiedziska

30. Nazwa: Cykl zawodów biegowych Forest Run
Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, ul. Stanisława Taczaka 23/4, 61-819 Poznań

31. Nazwa: 4 ROSbieg Niepodległości
Organizator: Stowarzyszenie Rokietnica Biega, ul. Lipowa 8, 62-090 Rokietnica

32. Nazwa: Organizacja treningów, innych przygotowań i udziałów w zawodach sportowych w lekkiej atletyce dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SPRINT Przeźmierowo, ul. Krótka 13, 62-081 Przeźmierowo

33. Nazwa: Kształtowanie życiowych postaw młodzieży przez sport
Organizator: Fundacja Zawsze Razem, os. Orła 1, 62-007 Kołata

34. Nazwa: XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego Juniorów, Dzieci i Młodzików w skokach przez przeszkody
Organizator: Ludowy Klub Jeździecki ABARIA IWNO, ul. Jeździecka 1 Iwno, 62-025 Kostrzyn

35. Nazwa: Poznański Tydzień z Brydżem
Organizator: Wielkopolski Związek Brydża Sportowego, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

36. Nazwa: Regaty żeglarskie o Puchar Starosty Poznańskiego
Organizator: Klub Żeglarski “MEWA”, ul. Wilków Morskich 15, 60-480 Poznań

37. Nazwa: XIX Powiatowy Turniej Bocci
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

38. Nazwa: Cykl turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia Powiat Poznański Open
Organizator: Wielkopolski Związek Tenisowy, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

39. Nazwa: Organizacja zawodów badmintona
Organizator: Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo

40. Nazwa: VII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Ksawerego Jankowskiego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “JEDYNKA”, ul. Poniatowskiego 16, 62-031 Luboń

41. Nazwa: Szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży w klubie KSS Kotwica Kórnik
Organizator: Kórnickie Stowarzyszenie Sportowe KOTWICA, ul. Leśna 6, 62-035 Kórnik

42. Nazwa: Szkolenie młodzieży w piłkę nożną
Organizator: KS Canarinhos Skórzewo, ul. Poznańska 70, 60-185 Skórzewo

43. Nazwa: Realizacja piłkarskiej pasji dzieci i młodzieży Powiatu Poznańskiego
Organizator: Luboński 1943, ul. Rzeczna 2, 62-030 Luboń

44. Nazwa: GKS Tarnovia – wyloguj się dla sportu !
Organizator: Gminny Klub Sportowy ” Tarnovia”, ul. 23 Października 34, 62-080 Tarnowo Podgórne

45. Nazwa: 53 Międzynarodowy Maraton Pływacki “Wpław przez Kiekrz”
Organizator: Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki, ul. Droga Dębińska 12, 61-555 Poznań

46. Nazwa: Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka z UKS Arka
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Arka, ul. Chojnicka 57, 60-480 Poznań

47. Nazwa: Turniejowy Jurand – udział grup młodzieżowych w turniejach organizowanych w 2020r.
Organizator: Koziegłowski Klub Sportowy “JURAND” Koziegłowy, ul. Nowe Osiedle 54 Kicin, 62-004 Czerwonak

48. Nazwa: MTB w powiecie poznańskim – III Mistrzostwa Kosox Cross Bike Dziewicza Góra 2020
Organizator: Koziegłowski Klub Sportowy “JURAND” Koziegłowy, ul. Nowe Osiedle 54 Kicin, 62-004 Czerwonak

49. Nazwa: Zgrupowanie – organizowanie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach: powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich
Organizator: Stowarzyszenie Klub Siatkarski Murowana Goślina, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 3, 62-095 Murowana Goślina

50. Nazwa: Organizowanie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich
Organizator: Stowarzyszenie Klub Siatkarski Murowana Goślina, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 3, 62-095 Murowana Goślina

51. Nazwa: VIII Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Dźwiękowym
Organizator: Stowarzyszenie Pomóż Dziecku Niewidomemu, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

52. Nazwa: Międzynarodowe zawody sportowe w lekkiej atletyce dla osób niepełnosprawnych wzrokowo oraz ze złożoną niepełnosprawnością
Organizator: Stowarzyszenie Pomóż Dziecku Niewidomemu, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

53. Nazwa: Powiatowy turniej mini piłki siatkowej dziewcząt “PIAST CUP 2020”
Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Ludowy Zespół Sportowy PIAST, ul. Swarzędzka 54 Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

54. Nazwa: Powiatowy turniej piłki nożnej dla dzieci “PIAST CUP 2020”
Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Ludowy Zespół Sportowy PIAST, ul. Swarzędzka 54 Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

55. Nazwa: Prowadzenie zajęć lekkoatletycznych i wyjazdów na zawody dla dzieci z powiatu poznańskiego na zasadach programu Animator Dzieci i Młodzieży
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA, ul.Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

56. Nazwa: Organizacja przygotowań i uczestnictwa dzieci i młodzieży w zawodach i zgrupowaniach lekkoatletycznych w ramach klubu MKS Juvenia Puszczykowo
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA, ul.Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

57. Nazwa: Bilard – droga do Mistrzostwa Sportowego dla mieszkańców Powiatu Poznańskiego ze szczgólnym nastawieniem na udział dzieci i młodzieży
Organizator: Stowarzyszenie Wielkopolska Akademia Bilardowa, ul. Łąkowa 6, 62-090 Rokietnica

58. Nazwa: Wakacje z Bilardem – QUAY Rokietnica Open 2020
Organizator: Stowarzyszenie Wielkopolska Akademia Bilardowa, ul. Łąkowa 6, 62-090 Rokietnica

59. Nazwa: Obozy siatkarskie 2020
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “LIDER” Rokietnica, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

60. Nazwa: Turnieje siatkarskie 2020
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “LIDER” Rokietnica, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

61. Nazwa: Organizacja święta sportowego “Dzień z Koszykówką” w Suchym Lesie
Organizator: Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

62. Nazwa: Organizacja turnieju kończącego cykl “Mała Liga Suchy Las i Przyjaciele”
Organizator: Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

63. Nazwa: Obóz Piłkarski – Lubasz 2020
Organizator: Towarzystwo Młodzieży Sportowej SUCHARY w Suchym Lesie, ul. Szkółkarska 47, 62-002 Suchy Las

64. Nazwa: Suchary Cup 2020 – Cykl turniejów Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży
Organizator: Towarzystwo Młodzieży Sportowej SUCHARY w Suchym Lesie, ul. Szkółkarska 47, 62-002 Suchy Las

65. Nazwa: Wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w karate tradycyjnym w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego ORZEŁ Lusowo, ul. Nowa 6 Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne

66. Nazwa: II Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego ORZEŁ Lusowo, ul. Nowa 6 Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne

67. Nazwa: Z biegiem Warty – zawody finałowe Warta Challenge Maraton & Half
Organizator: SPORT CHALLENGE – Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11 Mielno, 62-004 Czerwonak

68. Nazwa: Ultra Powiat czyli podejmij wyzwanie natury – Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego na dystansie ultra maratonu
Organizator: SPORT CHALLENGE – Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11 Mielno, 62-004 Czerwonak

69. Nazwa: DUO CYKL – Puchar Powiatu Poznańskiego w duathlonach
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

70. Nazwa: Bolechowo na sportowo – Powiat Poznański Aktywny Nocą
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

71. Nazwa: TRIATHLON CZERWONAK – Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Triathlonie
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

72. Nazwa: XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski – Talex Open
Organizator: Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowegow Poznaniu, ul. Noskowskiego 25, 61-705 Poznań

73. Nazwa: Cykl turniejów piłkarskich “Pierwszy gol”
Organizator: Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań

74. Nazwa: Funkcjonowanie kadry Powiatu Poznańskiego w piłce nożnej, kategoria Orlik (roczniki 2009-11)
Organizator: Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań

75. Nazwa: IV Finał Pucharu Wielkopolski i Mistrzostw Wielkopolski w Łucznictwie Konnym – Starcie na Skraju Puszczy 2020
Organizator: Klubu Sportowego Kawalkada, ul. Długa 23/3, 62-095 Murowana Goślina

76. Nazwa: Kawalkadowe Mistrzostwa Juniorów w Łucznictwie Konnym
Organizator: Klubu Sportowego Kawalkada, ul. Długa 23/3, 62-095 Murowana Goślina

77. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla szkółki kolarskiej “UKS – Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

78. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla juniorów i młodzieżowców sekcji kolarskiej “UKS – Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

79. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla łuczników “UKS – Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

80. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla juniorów młodszych sekcji kolarskiej “UKS – Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

81. Nazwa: “Ferie-hala-zima nikt nas w domu nie zatrzyma”
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald ” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

82. Nazwa: “Powiatowy Turniej w Piłce Ręcznej”
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald ” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

83. Nazwa: Mikołajkowy turniej hokeja halowego
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald ” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

84. Nazwa: “Dzień Dziecka na sportowo z Jastrzębiami”
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald ” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

85. Nazwa: XX Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w kategorii MastersMistrzostwa Powiatu Poznańskiego
Organizator: Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki, ul. Droga Dębińska 12, 61-555 Poznań

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 21 stycznia 2020