Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Facebook
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez
<< Maj 2019 >>
ponwtśrczwptsobnie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura fizyczna – 2019

1.Nazwa: 3 Powiatowy Bieg po Zdrowie
Organizator: Stowarzyszenie 4activelife, ul. Gierymskiego 2a/2, 62-050 Mosina

2. Nazwa: Wsparcie działań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu – zawody jeździeckie
Organizator: Klub Jeździecki “Podkowa” Gruszczyn, ul. Zielińska 42, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

3. Nazwa: “Kolarskie Czwartki 2019”
Organizator: Wielkopolskie Towarzystwo Cyklistów, ul. Kasztanowa 13, 62-081 Przeźmierowo

4. Nazwa: XVIII Powiatowy Turniej Bocci
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komornik

5. Nazwa: “Lech Baby – zajęcia sportowe z elementami piłki nożnej dla najmłodszych w wieku od 2 do 4 lat z terenu powiatu poznańskiego”
Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań

6. Nazwa: Powiatowy Wyścig MTB dla uczniów Szkół Podstawowych – Tarnowo Podgórne
Organizator: Klub Kolarski “TARNOVIA”, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

7. Nazwa: Ultimate Frisbee – Więcej!
Organizator: Fundacja Brave Beavers, ul. Gruszowa 8, 60-185 Skórzewo

8. Nazwa: Mistrzostwa szkół powiatu poznańskiego w różnych dyscyplinach sportowych
Organizator: Szkolny Związek Sportowy “WIELKOPOLSKA”, ul. Golęcińska 9, 60-626 Poznań

9. Nazwa: Formoza Challenge Biedrusko
Organizator: Stowarzyszenie FORWARD, ul. Bóżnicza 15/18, 61-751 Poznań

10. Nazwa: Organizacja treningów, innych przygotowań i udziałów w zawodach sportowych w lekkiej atletyce dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy”SPRINT” Przeźmierowo, ul. Krótka 13, 62-081 Przeźmierowo

11. Nazwa: Rodzinne zakończenie wakacji z KKS Jurand Koziegłowy
Organizator: Koziegłowski Klub Sportowy JURAND Koziegłowy, ul. Nowe Osiedle 54, Kicin, 62-004 Czerwonak

12. Nazwa: Jurand Cup 2019
Organizator: Koziegłowski Klub Sportowy JURAND Koziegłowy, ul. Nowe Osiedle 54, Kicin, 62-004 Czerwonak

13. Nazwa: Luboński 1943 na hali – udział grup młodzieżowych w turniejach halowych w 2019 roku
Organizator: Luboński 1943, ul. Rzeczna 2, 62-030 Luboń

14. Nazwa: Organizacja szkolenia dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo w taekwondo olimpijskim
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy OAZA KÓRNIK, ul. Ignacego Krasickiego 1, 62-035 Kórnik

15. Nazwa: Akcja Motywacja
Organizator: Pobiedziska Running Team, ul. Półwiejska 38, 62-010 Pobiedziska

16. Nazwa: Prowadzenie zajęć lekkoatletycznych dla dzieci z powiatu poznańskiego na zasadach programu Animator Dzieci i Młodzieży
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA PUSZCZYKOWO, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

17. Nazwa: Bilard – droga do Mistrzostwa Sportowego dla mieszkańców Powiatu Poznańskiego ze szczególnym nastawieniem na udział dzieci i młodzieży
Organizator: STOWARZYSZENIE WIELKOPOLSKA AKADEMIA BILARDOWA, ul. Łąkowa 6, 62-090 Rokietnica

18. Nazwa: X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego Juniorów, Dzieci i Młodzików w skokach przez przeszkody
Organizator: Ludowy Klub Jeździecki ABARIA Iwno, ul. Jeździecka 1, Iwno, 62-025 Kostrzyn

19. Nazwa: XVIII Powiatowe Igrzyska Dla Dzieci i Osób z Niepełnosprawnościami
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski Im. Leszka Grajka w Swarzędzu, Os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

20. Nazwa: Otwarte Halowe Mistrzostwa Juniorów Powiatu Poznańskiego w tenisi
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Warta” Luboń, ul. Piotra Skargi 3, 62-030 Luboń

21. Nazwa: VI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Ksawerego Jankowskiego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Jedynka, ul. Poniatowskiego 16, 62-030 Luboń

22. Nazwa: Reiss Cup 2019 – dwudniowy turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego
Organizator: Fundacja Piotra Reissa, ul. Źródlana 19/1, 60-642 Poznań

23. Nazwa: “Świąteczne turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży powiatu poznańskiego XMASS CUP 2019”
Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań

24. Nazwa: Spotkanie z piłką ręczną w Powiecie Poznańskim
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

25. Nazwa: Ferie w Powiecie – “Ferie na sportowo z piłką ręczną”
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

26. Nazwa: Ferie w Powiecie – “Ferie na sportowo z hokejem na trawie”
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

27. Nazwa: Drużynowy Bieg Ekstremalny “Gra o tron”
Organizator: Stowarzyszenie Dębowa Tarcza, ul. Zielińska 3, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

28. Nazwa: Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej – Plaża Lusowo
Organizator: Klub Kolarski “TARNOVIA”, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

29. Nazwa: Basket Integracja – cykl imprez w mini koszykówce dla dzieci z Uczniowskich Klubów Sportowych powiatu poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “VICTORIA” Plewiska, ul. Strażewicza 1, 62-064 Plewiska

30. Nazwa: Błyskawica Open
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy BŁYSKAWICA, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

31. Nazwa: Powiatowy turniej piłki nożnej dla dzieci “PIAST CUP 2019”
Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Ludowy Zespół Sportowy PIAST Kobylnica, ul. Swarzędzka 54, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

32. Nazwa: Powiatowy turniej mini piłki siatkowej dziewcząt “PIAST CUP 2019”
Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Ludowy Zespół Sportowy PIAST Kobylnica, ul. Swarzędzka 54, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

33. Nazwa: 59. Poznański Kongres Brydżowy
Organizator: Wielkopolski Związek Brydża Sportowego, ul. Reymonta 35/7, 60-791 Poznań

34. Nazwa: DUO CYKL – Puchar Powiatu Poznańskiego w duathlonach
Organizator: Stowarzyszenie JEDNA CHWILA, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

35. Nazwa: “Murowana Dycha” – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w biegu na 10 km i 5 km
Organizator: Stowarzyszenie JEDNA CHWILA, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

36. Nazwa: Z biegiem Warty – Zawody Finałowe Warta Challenge Maraton & Half
Organizator: SPORT CHALLENGE Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11, Mielno, 62-004 Czerwonak

37. Nazwa: Pierwszy krok Wioślarski na terenie powiatu
Organizator: Wielkopolski Zwązek Towarzystw Wioślarskich, ul. Władysława Reymonta 35, 60-791 Poznań

38. Nazwa: Puchar Świata w wioślarstwie
Organizator: Wielkopolski Zwązek Towarzystw Wioślarskich, ul. Władysława Reymonta 35, 60-791 Poznań

39. Nazwa: 3 Rosbieg Niepodległości
Organizator: Stowarzyszenie Rokietnica Biega, ul. Lipowa 8, 62-090 Rokietnica

40. Nazwa: X Memoriał Marka Serwatkiewicza w tenisie stołowym, rzucie lotką i strzelectwie sportowym
Organizator: Stowarzyszenie UKS – Jedynka Kórnik, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

41. Nazwa: Międzynarodowe zawody sportowe w lekkiej atletyce dla osób niepełnosprawnych wzrokowo oraz ze złożoną niepełnosprawnoścą
Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

42. Nazwa: VII Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Dźwiękowym
Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

43. Nazwa: Organizowanie/wspieranie imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych o zasięgu powiatowym
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego ORZEŁ Lusowo, ul. Nowa 6, Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne

44. Nazwa: Organizacja święta sportowego “Dzień z Koszykówką” w Suchym Lesie
Organizator: Stowarzyszenie BASKET TEAM Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

45. Nazwa: Organizacja turnieju kończącego cykl “Mała Liga Suchy Las i Przyjaciele”
Organizator: Stowarzyszenie BASKET TEAM Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

46. Nazwa: Cykl zawodów biegowych Forest Run
Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, ul. Stanisława Taczaka 23/4, 61-819 Poznań

47. Nazwa: Festiwal Ludzi Aktywnych GETAWAY
Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, ul. Stanisława Taczaka 23/4, 61-819 Poznań

48. Nazwa: Organizowanie /wspieranie imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych o zasięgu powiatowym
Organizator: Klub Sportowy Kawalkada, ul. Długa 23/3, 62-095 Murowana Goślina

49. Nazwa: Turnieje koszykówki dziewcząt i chłopców rocznika 2008/9
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Lider” Swarzędz, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

50. Nazwa: Turnieje koszykówki dziewcząt rocznika 2006 i 2007
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Lider” Swarzędz, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

51. Nazwa: Turnieje piłki ręcznej chłopców 2003/04 oraz 2004 i młodsi
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Lider” Swarzędz, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

52. Nazwa: Organizacja imprez pływackich: XIX Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w Kategorii Masters – 52 Międzynarodowy Maraton Pływacki “Wpław przez Kiekrz”
Organizator: Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki, ul. Droga Dębińska 12, 61-555 Poznań

53. Nazwa: Turniej Piłki Nożnej BLC Cup …be like Canarinhos
Organizator: KS Canarinhos Skórzewo, ul. Poznańska 70, Skórzewo, 60-185 Poznań

54. Nazwa: Quay Rokietnica Open 2019
Organizator: STOWARZYSZENIE WIELKOPOLSKA AKADEMIA BILARDOWA, ul. Łąkowa 6, 62-090 Rokietnica

55. Nazwa: Aktywni bez barier – integracje wokół sportu
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Aktywności Lokalnej DLA CIEBIE, ul. Mieszka I/5, 62-010 Pobiedzisk

56. Nazwa: Wspieranie przygotowań i uczestnictwa zawodników sekcji zapaśniczej Unii Swarzędz reprezentujących powiat poznański w imprezach wojewódzkich i ogólnopolskich
Organizator: Swarzędzki Klub Sportowy UNIA, ul. Św. Marcin 1, 62-020 Swarzędz

57. Nazwa: Udział zawodników w turniejach badmintona
Organizator: Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo

58. Nazwa: Organizacja Obozu Zimowego w Górach dla Zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w Powiecie Poznańskim
Organizator: Klub Kolarski “TARNOVIA”, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

59. Nazwa: Organizacja Obozu Sportowego Letniego w Górach dla Zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w Powiecie Poznańskim
Organizator: Klub Kolarski “TARNOVIA”, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

60. Nazwa: Szkolenie Jeździeckie Dzieci i Młodzieży, Udział w Zawodach Ogólnopolskich i Międzynarodowych
Organizator: Fundacja Zawsze Razem, os. Orła 1, Kołata, 62-007 Biskupice

61. Nazwa: “Przygotowanie drużyny Dziewczynek Lecha do reprezentowania powiatu poznańskiego w imprezach powiatowych, wojewódzkich i ogólnokrajowych”
Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań

62. Nazwa: Judo drogą do sukcesu
Organizator: Klub Sportowy Victoria Judo, ul. Saperska 46f/33, 61-493 Poznań

63. Nazwa: Obozy Siatkarskie 2019
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy LIDER Rokietnica, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

64. Nazwa: Szkolenie dzieci i młodzieży
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SPARTAKUS, ul. Mickiewicza 30, 64-320 Buk

65. Nazwa: Szkolenie dzieci i młodzieży w piłkę ręczną
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Pantery, ul. Polna 1a, 62-070 Dopiewo

66. Nazwa: Przygotowanie zawodników rocznika 2007, 2009 i 2011 do rozgrywek ligowych w ramach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej
Organizator: Klub Sportowy AVIA Kamionki, ul. Mieczewska 2, Kamionki, 62-023 Borówiec

67. Nazwa: Przygotowanie młodzieży reprezentującej Powiat Poznański do współzawodnictwa sportowego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjon, ul. Poziomkowa 11, 62-002 Suchy Las

68. Nazwa: Organizowanie/wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “ZAPASY PLEWISKA”, ul. Szkolna 64, 62-064 Plewiska

69. Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla szkółki kolarskiej UKS – Jedynka Kórnik
Organizator: Stowarzyszenie UKS – Jedynka Kórnik, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

70. Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla zawodników sekcji łuczniczej UKS – Jedynka Kórnik
Organizator: Stowarzyszenie UKS – Jedynka Kórnik, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

71. Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla juniorów i młodzieżowców w sekcji kolarskiej UKS – Jedynka Kórnik
Organizator: Stowarzyszenie UKS – Jedynka Kórnik, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

72. Nazwa: Organizacja 2 obozów szkoleniowych dla zawodniczek sekcji unihokeja
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “RADZEVIA” Radzewo, ul. Dworzyskowa 3, Radzewo, 62-035 Kórnik

73. Nazwa: Wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w karate tradycyjnym w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego ORZEŁ Lusowo, ul. Nowa 6, Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne

74. Nazwa: Letni obóz sportowy sekcji zapaśniczej klubu UKS Kiekrz Poznań
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Kiekrz”, ul. Chojnicka 57, 60-480 Poznań

75. Nazwa: Organizacja treningów, uczestnictwa w zawodach i zgrupowaniach lekkoatletycznych w ramach klubu MKS Juvenia
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA PUSZCZYKOWO, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

76. Nazwa: XXI Wielkanocny Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców
Organizator: Stowarzyszenie Klub Siatkarski Murowana Goślina, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 3, 62-095 Murowana Goślina

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 10 stycznia 2019


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum