MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

<< Mar 2021 >>
ponwtśrczwptsobnie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura fizyczna 2021

1. Nazwa: Kawalkadowe Mistrzostwa Juniorów w Łucznictwie Konnym
Organizator: Klub Sportowy Kawalkada, ul. Długa 23/3, 62-095 Murowana Goślina

2. Nazwa: Lato z żaglami
Organizator: Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy Poznań, ul. Wilków Morskich 37/39, 60-480 Poznań

3. Nazwa: Program cyklicznych profesjonalnych treningów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z obszarów wiejskich. Integracja i budowanie tożsamości młodych ludzi w lokalnej społeczności sportowej. Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez aktywność ruchową.
Organizator: Klub Sportowy AVIA, ul. Mieczewska 2, 62-023 Kamionki

4. Nazwa: Organizowanie imprez sportowych, rekreacyjnych o zasięgu powiatowym. Piłkarska majówka dla rocznika 2012 i RED BOX Cup Junior dla rocznika 2013
Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej RED BOX, ul. Powstańców Wielkopolskich 117, 62-002 Suchy Las

5. Nazwa: V Finał Pucharu Wielkopolski i Mistrzostw Wielkopolski w Łucznictwie Konnym – Starcie na Skraju Puszczy 2021
Organizator: Klub Sportowy Kawalkada, ul. Długa 23/3, 62-095 Murowana Goślina

6. Nazwa: II Mistrzostwa Powiatu w Tenisie o Puchar Starosty Poznańskiego
Organizator: Fundacja Ruszaj Się, ul. Pszenna 5, 61-663 Poznań

7. Nazwa: IX Otwarte Halowe Mistrzostwa Juniorów Powiatu Poznańskiego w tenisie
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Warta” Luboń, ul. Piotra Skargi 3, 62-030 Luboń

8. Nazwa: Organizacja obozu letniego w górach dla zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

9. Nazwa: Organizacja obozu zimowego w górach dla zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

10. Nazwa: Powiatowy turniej piłki siatkowej – Plaża Lusowo
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

11. Nazwa: Powiatowy wyścig MTB dla uczniów szkół podstawowych – Tarnowo Podgórne
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

12. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla łuczników “UKS – Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

13. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla szkółki kolarskiej “UKS – Jedynka Kórnik
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

14. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla juniorów i młodzieżowców sekcji kolarskiej “UKS – Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

15. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla juniorów młodszych sekcji kolarskiej “UKS – Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

16. Nazwa: Reiss Cup 2021 – mikołajkowy turniej piłki nożnej
Organizator: Fundacja Piotra Reissa, ul. Źródlana 19, 60-642 Poznań

17. Nazwa: Powiatowe igrzyska dla dzieci i osób z niepełnosprawnościami
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troskiim. Leszka Grajka w Swarzędzu, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

18. Nazwa: Realizacja zajęć piłkarskich dla dzieci i młodzieży Powiatu Poznańskiego
Organizator: Luboński 1943, ul. Rzeczna 2, 62-030 Luboń

19. Nazwa: Letni obóz sportowy sekcji zapaśniczej klubu UKS Kiekrz Poznań
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Kiekrz” Poznań, ul. Chojnicka 57, 60-480 Poznań

20. Nazwa: Judo drogą do sukcesu
Organizator: Klub Sportowy Victoria Judo, ul. Saperska 46f/33, 61-493 Poznań

21. Nazwa: Organizacja przygotowań i uczestnictwa dzieci i młodzieży w zawodach i zgrupowaniach lekkoatletycznych w ramach klubu MKS Juvenia Puszczykowo
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA PUSZCZYKOWO, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

22. Nazwa: Prowadzenie zajęć lekkoatletycznych i wyjazdów na zawody dla dzieci z powiatu poznańskiego na zasadach programu Animator Dzieci i Młodzieży
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA PUSZCZYKOWO, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

23. Nazwa: Pierwszy Krok wioślarski na terenie powiatu
Organizator: Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich, ul. Władysława Reymonta 35, 60-791 Poznań

24. Nazwa: Zgrupowanie sportowe sekcji zapaśniczej UKS Zapasy Plewiska
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “ZAPASY PLEWISKA”, ul. Szkolna 64, 62-064 Plewiska

25. Nazwa: X Amatorski Turniej Piłki im. Marcina Matysiaka
Organizator: Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokietnicy, ul. Szkolna 1, 62-090 Rokietnica

26. Nazwa: Bolechowo na sportowo – Powiat Poznański Aktywny Nocą
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

27. Nazwa: DUO CYKL – Puchar Powiatu Poznańskiego w duathlonach
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

28. Nazwa: TRIATHLON CZERWONAK – Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Triathlonie
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

29. Nazwa: Wspieranie uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w karate tradycyjnym w imprezach ogólnopolskich i międzynarodowych
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego Orzeł Lusowo, ul. Nowa 6Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne

30. Nazwa: III Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego Orzeł Lusowo, ul. Nowa 6Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne

31. Nazwa: Zawody biegowe Forest Run
Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, Os. Stefana Batorego 18/39, 60-687 Poznań

32. Nazwa: Wyścig rowerowy dookoła Poznania – Poznańska Korba
Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, Os. Stefana Batorego 18/39, 60-687 Poznań

33. Nazwa: Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego: Juniorów/ek, Kadetów/tek, Młodzików/czek w tenisie stołowym
Organizator: Luboński Klub Tenisa Stołowego, ul. H. Kołłątaja 1, 62-030 Luboń

34. Nazwa: Organizacja zawodów badmintona
Organizator: Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo

35. Nazwa: Poznański Tydzień z Brydżem
Organizator: Wielkopolski Związek Brydża Sportowego, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

36. Nazwa: Mistrzostwa szkół powiatu poznańskiego w różnych dyscyplinach sportowych
Organizator: Szkolny Związek Sportowy “WIELKOPOLSKA”, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

37. Nazwa: Młodzieżowa piłka nożna na takMłodzieżowa piłka nożna na tak
Organizator: Klub Sportowy Canarinhos w Skórzewie, ul. Poznańska 70, 60-185 Skórzewo

38. Nazwa: Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka z UKS Arka – II Edycja
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Arka, ul. Chojnicka 57, 60-480 Poznań

39. Nazwa: 4 Rosbieg Niepodległości
Organizator: Stowarzyszenie Rokietnica Biega, ul. Lipowa 8, 62-090 Rokietnica

40. Nazwa: Solid MTB Owińska
Organizator: Klub Sportowy Solid Sport, ul. Jana Ostroroga 36/6, 64-100 Leszno

41. Nazwa: GO BASKET OBÓZ LETNI 2021 – Obóz przygotowawczy do rozgrywek Wielkopolskiego Związku Koszykówki
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET, ul. Gwarna 1, 62-004 Kicin

42. Nazwa: XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego Juniorów, dzieci i młodzików w skokach przez przeszkody
Organizator: Ludowy Klub Jeździecki ABARIA, ul. Jeździecka 1 Iwno, 62-025 Kostrzyn

43. Nazwa: Wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych
Organizator: Swarzędzki Klub Sportowy UNIA, ul. św. Marcin 1, 62-020 Swarzędz

44. Nazwa: XIX Powiatowy Turniej Bocci
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

45. Nazwa: “Kolarskie Czwartki”
Organizator: Towarzystwo Cyklistów, ul. Bazaltowa 5, 62-080 Sierosław

46. Nazwa: Organizacja Powiatowego Turnieju “Mała Liga Suchy Las i Przyjaciele”
Organizator: Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

47. Nazwa: Organizacja “Powiatowego Dnia z Koszykówką” w Suchym Lesie
Organizator: Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

48. Nazwa: Koszykarski Dzień Dziecka 2021
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “LIDER SWARZĘDZ”, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

49. Nazwa: Obozy zimowe koszykarek rocznika 2006 oraz 2008 UKS Lider Swarzędz zamieszkałych w Powiecie Poznańskim przygotowujący do Finałów Mistrzostw Polski Kadetek U15K oraz Młodziczek Starszych U13K
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “LIDER SWARZĘDZ”, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

50. Nazwa: Szkolenie dzieci w piłkę ręczną
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Pantery, ul. Polna 1a, 62-070 Dopiewo

51. Nazwa: Szkolenie młodzieży w piłkę ręczną
Organizator: Bukowsko-Dopiewski Klub Piłki Ręcznej, ul. Szarych Szeregów 10, 64-320 Buk

52. Nazwa: Organizacja ogólnopolskich zawodów – I Kolejki XX Ligi Teakwondo
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Oaza Kórnik”, ul. Ignacego Krasickiego 1, 62-035 Kórnik

53. Nazwa: Organizacja treningów, innych przygotowań i udziałów w zawodach sportowych w lekkiej atletyce dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “SPRINT” Przeźmierowo, ul. Krótka 13, 62-081 Przeźmierowo

54. Nazwa: Organizowanie/wspieranie imprez sportowych, rekreacyjnych o zasięgu powiatowym
Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań

55. Nazwa: 54 Międzynarodowy Maraton Pływacki “Wpław przez Kiekrz”
Organizator: Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

56. Nazwa: XXI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w Kategorii Masters, Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego
Organizator: Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

57. Nazwa: Mikołajkowy Turniej Hokeja na Trawie
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

58. Nazwa: Wielkanocny Turniej w Piłce Ręcznej
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

59. Nazwa: Mikołajkowy Turniej w Piłce Ręcznej
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

60. Nazwa: Dzień Dziecka z Olimpijczykami w Powiecie Poznańskim
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

61. Nazwa: Obóz siatkarski
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “LIDER” Rokietnica, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

62. Nazwa: Turnieje siatkarskie 2021
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “LIDER” Rokietnica, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

63. Nazwa: Organizacja przygotowań do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorek Młodszych w hokeju na trawie
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SP5 “Swarek” Swarzędz, os. Macieja Mielżyńskiego 3A, 62-020 Swarzędz

64. Nazwa: Powiatowe turnieje piłki nożnej dla dzieci “PIAST CUP 2021”
Organizator: Ludowy Zespół Sportowy PIAST, ul. Swarzędzka 54, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

65. Nazwa: Powiatowe turnieje mini piłki siatkowej dziewcząt “PIAST CUP 2021”
Organizator: Ludowy Zespół Sportowy PIAST, ul. Swarzędzka 54, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

66. Nazwa: XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski – TALEX OPEN
Organizator: Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego, ul. Zygmunta Noskowskiego 25, 61-705 Poznań

67. Nazwa: Wspieranie rozwoju talentów jeździeckich
Organizator: Fundacja Zawsze Razem, Osiedle Orła 1, 62-007 Kołata

68. Nazwa: Warta Challenge Night Express
Organizator: SPORT CHALLENGE – Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11 Mielno, 62-004 Czerwonak

69. Nazwa: Z Biegiem Warty – Warta Challenge Maraton & Half
Organizator: SPORT CHALLENGE – Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11 Mielno, 62-004 Czerwonak

70. Nazwa: Zgrupowanie – organizowanie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach: powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich
Organizator: Stowarzyszenie Klub Siatkarski Murowana Goślina, ul. Gen. T. Kutrzeby 3, 62-095 Murowana Goślina

71. Nazwa: Cykl turniejów piłkarskich “1-wszy gol”
Organizator: Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań

72. Nazwa: Mistrzostwa Powiatu w Brazylijskim Ju-jitsu
Organizator: Invictus BJJ Mosina, ul. Ptasia 1a, 62-050 Mosina

73. Nazwa: Międzynarodowe zawody sportowe w lekkiej atletyce dla osób niepełnosprawnych wzrokowo oraz ze złożoną niepełnosprawnością
Organizator: Stowarzyszenie Pomóż Dziecku Niewidomemu, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

74. Nazwa: VIII Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Dźwiękowym
Organizator: Stowarzyszenie Pomóż Dziecku Niewidomemu, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

75. Nazwa: Kręci Nas Dysk
Organizator: Fundacja Brave Beavers, ul. Gruszowa 8, 60-185 Skórzewo

76. Nazwa: Judo – zajęcia judo dla dzieci i młodzieży z Lubonia, Mosiny, Czapur, Dopiewa, Czerwonaka, Owińsk, Murowanej Gośliny
Organizator: Klub Sportowy Akademia Judo, ul. Taborowa 1-4, 60-790 Poznań

77. Nazwa: Turniejowy Jurand – udział grup młodzieżowych w turniejach organizowanych w 2021r.
Organizator: Koziegłowski Klub Sportowy “JURAND” Koziegłowy, ul. Nowe Osiedle 54, Kicin, 62-004 Czerwonak

78. Nazwa: Koszykarskie Mini Campy: “Basket & Live Skills Camp”
Organizator: KLUB SPORTOWY TARNOVIA BASKET, ul. 23 Października 34, 62-080 Tarnowo Podgórne

79. Nazwa: Prowadzenie zajęć badmintona
Organizator: Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo

80. Nazwa: Organizacja zawodów kajakowych z okazji 25-lecia UKS Zalew Jerzykowo
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Zalew”, ul. Spokojna 3, 62-007 Jerzykowo

81. Nazwa: VII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Ksawerego Jankowskiego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA, ul. Poniatowskiego 16, 62-031 Luboń

82. Nazwa: 11.Turniej piłkarski im. Mariana Rogowskiego
Organizator: Oświatowe Towarzystwo Przyjaciół Sportu Winogrady, os. Wichrowe Wzgórze 111, 61-674 Poznań

83. Nazwa: Organizacja letniego obozu sportowego dla zawodników UKS DĄB SUCHY LAS
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Dąb, ul. Szkolna 18, 62-002 Suchy Las

84. Nazwa: Powiatowy turniej piłki nożnej dla dzieci z roczników 2011 i 2012 pod egidą Warty Poznań
Organizator: Fundacja Warta Poznań, ul. Szamotulska 26/2, 60-366 Poznań

85. Nazwa: Regaty żeglarskie o Puchar Starosty Poznańskiego
Organizator: Klub Żeglarski MEWA, ul. Wilków Morskich 15, 60-480 Poznań

86. Nazwa: Warsztaty siatkarskie dla dzieci i młodzieży z powiatu poznańskiego
Organizator: Fundacja Memoriału Arkadiusza Gołasia, ul. Edmunda Knolla-Kownackiego 5, 61-615 Poznań

87. Nazwa: Szkolenie młodzieży w piłkę ręczną
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SPARTAKUS Buk, ul. Rzemieślnicza 6, 64-320 Buk

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 26 stycznia 2021