MenuMenu główne

 

Środki finansowe z budżetu państwa

 

Powiat Poznański
mapa powiatu poznańskiego z podziałem na 17 gmin


Kalendarz imprez
<< sty 2022 >>
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura fizyczna 2022

1. Nazwa: Organizacja obozu zimowego w górach dla zawodników Klubu kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

2. Nazwa: Powiatowy turniej piłki siatkowej – Plaża Lusowo
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

3. Nazwa: Organizacja obozu letniego w górach dla zawodników Klubu Kolarskiego Taranovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

4. Nazwa: Powiatowy wyścig MTB dla uczniów szkół podstawowych – Tarnowo Podgórne
Organizator: Klub Kolarski TARNOVIA, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

5. Nazwa: Kolarskie Czwartki
Organizator: Wielkopolskie Towarzystwo Cyklistów, ul. Bazaltowa 5, 62-080 Sierosław

6. Nazwa: X Otwarte Halowe Mistrzostwa Juniorów Powiatu Poznańskiego w tenisie
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Warta” Luboń, ul. Piotra Skargi 3, 62-030 Luboń

7. Nazwa: Lato z żaglami
Organizator: Sportowy Poznań, ul. Wilków Morskich 37/39, 60-480 Poznań

8. Nazwa: Zgrupowanie sportowe sekcji zapaśniczej UKS Zapasy Plewiska
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “ZAPASY PLEWISKA”, ul. Szkolna 64, 62-064 Plewiska

9. Nazwa: V Kawalkadowe Mistrzostwa Juniorów w Łucznictwie Konnym 2022
Organizator: Klub Sportowy Kawalkada, ul. Długa 23/3, 62-095 Murowana Goślina

10. Nazwa: VI Finał Pucharu Wielkopolski i Mistrzostw Wielkopolski w Łucznictwie Konnym – Starcie na Skraju Puszczy 2022
Organizator: Klub Sportowy Kawalkada, ul. Długa 23/3, 62-095 Murowana Goślina

11. Nazwa: Wielkanocny Turniej w Piłce Ręcznej
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

12. Nazwa: Dzień Dziecka z Powiatem Poznańskim
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

13. Nazwa: Mikołajkowy Turniej w Piłce Ręcznej
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań

14. Nazwa: VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Ksawerego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA, ul. Poniatowskiego 16, 62-030 Luboń

15. Nazwa: XXII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w Kategorii Masters Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego
Organizator: Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

16. Nazwa: 55 Międzynarodowy Maraton Pływacki “Wpław przez Kiekrz”
Organizator: Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

17. Nazwa: Reiss Cup 2022 – mikołajkowy turniej piłki nożnej
Organizator: Fundacja Piotra Reissa, ul. Źródlana 19/1, 60-642 Poznań

18. Nazwa: Szkolenie dzieci i młodzieży
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SPARTAKUS, ul. Rzemieślnicza 8, 64-320 Buk

19. Nazwa: Judo drogą do sukcesu
Organizator: Klub Sportowy Victoria Judo, ul. Saperska 46f/33, 61-493 Poznań

20. Nazwa: Judo – zajęcia judo dla dzieci i młodzieży z Lubonia, Mosiny, Czapur, Dopiewa, Czerwonaka, Owińsk, Murowanej Gośliny
Organizator: Klub Sportowy Akademia Judo, ul. Taborowa 1-4, 60-790 Poznań

21. Nazwa: Letni obóz sportowy sekcji zapaśniczej klubu UKS Kiekrz Poznań
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Kiekrz” w Poznaniu, ul. Chojnicka 57, 60-480 Poznań

22. Nazwa: Organizacja zawodów badmintona
Organizator: Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo

23. Nazwa: Organizowanie imprez sportowych, rekreacyjnych o zasięgu powiatowym. Piłkarska majówka dla rocznika 2013 i RED BOXCup Junior dla rocznika 2014
Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej RED BOX, ul. Obornicka 117, 62-002 Suchy Las

24. Nazwa: Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego: Juniorów/ek, Kadetów/tek, Młodzików/czek w tenisie stołowym
Organizator: Luboński Klub Tenisa Stołowego, ul. H. Kołłątaja 1, 62-030 Luboń

25. Nazwa: Przygotowanie i uczestnictwo młodzieży z Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego reprezentującej powiat poznański w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich
Organizator: Luboński Klub Tenisa Stołowego, ul. H. Kołłątaja 1, 62-030 Luboń

26. Nazwa: Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży powiatu poznańskiego z okazji jubileuszu XXV-lecia UKS Jedynka
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA, ul. Poniatowskiego 16, 62-030 Luboń

27. Nazwa: Wspieranie uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w karate tradycyjnym w imprezach ogólnopolskich i międzynarodowych
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego Orzeł Lusowo, ul. Nowa 6 Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne

28. Nazwa: IV Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego Orzeł Lusowo, ul. Nowa 6 Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne

29. Nazwa: Turnieje siatkarskie 2022
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy LIDER Rokietnica, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

30. Nazwa: Obóz siatkarski
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy LIDER Rokietnica, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

31. Nazwa: Prowadzenie zajęć badmintona
Organizator: Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo

32. Nazwa: Start Drużyny Juniorek UKS Swarek w Rozgrywkach Polskiej Ligi Seniorek
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SP5 SWAREK SWARZĘDZ, os. Macieja Mielżyńskiego 3A, 62-020 Swarzędz

33. Nazwa: Organizacja przygotowań do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorek Młodszych w hokeju na trawie
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SP5 SWAREK SWARZĘDZ, os. Macieja Mielżyńskiego 3A, 62-020 Swarzędz

34. Nazwa: 4 Rosbieg Niepodległości
Organizator: Stowarzyszenie Rokietnica Biega, ul. Lipowa 8, 62-090 Rokietnica

35. Nazwa: Zawody biegowe Forest Run
Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, Os. Stefana Batorego 18/39, 60-687 Poznań

36. Nazwa: Wyścig rowerowy dookoła Poznania – Poznańska Korba
Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, Os. Stefana Batorego 18/39, 60-687 Poznań

37. Nazwa: Pierwszy Krok wioślarski na terenie powiatu
Organizator: Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich, ul. Władysława Reymonta 35, 60-791 Poznań

38. Nazwa: Powiatowe igrzyska dla dzieci i osób z niepełnosprawnościami
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

39. Nazwa: XX Powiatowy Turniej Bocci
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

40. Nazwa: Z młodzieżową piłką ZA PAN BRAT
Organizator: Klub Sportowy Canarinhos w Skórzewie, ul. Poznańska 70, 60-185 Skórzewo

41. Nazwa: Szkolenie dzieci w piłkę ręczną
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Pantery, ul. Polna 1a, 62-070 Dopiewo

42. Nazwa: Szkolenie młodzieży w piłkę ręczną
Organizator: Bukowsko-Dopiewski Klub Piłki Ręcznej, ul. Szarych Szeregów 10, 64-320 Buk

43. Nazwa: Organizacja treningów, innych przygotowań i udziałów w zawodach sportowych dla dzieci i młodzieży zamieszkałych w gminie w różnych dyscyplinach sportu, ze szczególnym uwzględnieniem lekkoatletyki
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “SPRINT” Przeźmierowo, ul. Krótka 13, 62-081 Przeźmierowo

44. Nazwa: Z okazji jubileuszu 100-lecia TMS Stella zorganizowanie turnieju piłki nożnej dla dzieci
Organizator: Towarzystwo Młodzieży Sportowej STELLA Luboń, ul. Szkolna 1, 62-030 Luboń

45. Nazwa: Organizacja zawodów badmintona
Organizator: Wielkopolski Okręgowy Związek Badmintona, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

46. Nazwa: Realizacja zajęć piłkarskich dla dzieci i młodzieży Powiatu Poznańskiego
Organizator: Luboński 1943, ul. Rzeczna 2, 62-030 Luboń

47. Nazwa: Koszykarskie Mini Campy: “Basketball & Live Camp”
Organizator: KLUB SPORTOWY “TARNOVIA BASKET”, ul. 23 Października 34, 62-080 Tarnowo Podgórne

48. Nazwa: Organizacja obozu letniego przez Basket Team Suchy Las w ramach organizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży zamieszkałych w Powiecie Poznańskim
Organizator: Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

49. Nazwa: Organizacja Powiatowego Turnieju “Mała Liga Suchy Las i Przyjaciele 2022”
Organizator: Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

50. Nazwa: Organizacja “Powiatowego Dnia z Koszykówką 2022” w Suchym Lesie
Organizator: Stowarzyszenie Basket Team Suchy Las, ul. Obornicka 104, 62-002 Suchy Las

51. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla juniorów i młodzieżowców sekcji kolarskiej “UKS – Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, ul. Świerkowa 7 Czmoń, 62-035 Kórnik

52. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla szkółki kolarskiej “UKS-Jedynka Kórnik”
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, ul. Świerkowa 7 Czmoń, 62-035 Kórnik

53. Nazwa: Zgrupowanie szkoleniowe dla dzieci i młodzieży z powiatu poznańskiego zainteresowanych łucznictwem
Organizator: Stowarzyszenie “UKS JEDYNKA – KÓRNIK”, ul. Świerkowa 7 Czmoń, 62-035 Kórnik

54. Nazwa: Organizacja treningów, innych przygotowań i udziału w zawodach sportowych w koszykówce dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu poznańskiego
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET, ul. Gwarna 1, 62-004 Kicin

55. Nazwa: II edycja Go BASKET CUP 2022 Cykl powiatowych turniejów koszykówki dziewcząt i chłopców
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET, ul. Gwarna 1, 62-004 Kicin

56. Nazwa: Organizacja turniejów badmintonowych
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy PowerBad przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Luboniu, Plac Edmunda Bojanowskiego 7A, 62-030 Luboń

57. Nazwa: Organizacja XI Memoriału Marka Serwatkiewicza w tenisie stołowym i rzucie lotką
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “RADZEVIA” Radzewo, ul. Dworzyskowa 3 Radzewo, 62-035 Kórnik

58. Nazwa: Publikacja: Przewodnik po sporcie w powiecie poznańskim, 2021
Organizator: Fundacja Ruszaj Się, ul. Pszenna 5, 61-663 Poznań

59. Nazwa: III Mistrzostwa Powiatu w Tenisie o Puchar Starosty Poznańskiego
Organizator: Fundacja Ruszaj Się, ul. Pszenna 5, 61-663 Poznań

60. Nazwa: Program cyklicznych profesjonalnych treningów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z obszarów wiejskich. Integracja i budowanie tożsamości młodych ludzi w lokalnej społeczności sportowej. Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez aktywność ruchową
Organizator: Klub Sportowy AVIA, ul. Mieczewska 2, 62-023 Kamionki

61. Nazwa: Mistrzostwa szkół powiatu poznańskiego w różnych dyscyplinach sportowych
Organizator: Szkolny Związek Sportowy “WIELKOPOLSKA”, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

62. Nazwa: Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce 3×3 – Turniej eliminacyjny
Organizator: Wielkopolski Związek Koszykówki w Poznaniu, ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań

63. Nazwa: Przygotowanie młodzieży trenującej tenis ziemny i reprezentującej Powiat Poznański do uczestnictwa w międzynarodowych turniejach tenisowych – Tennis Europe Junior Tour 12&U oraz Tennis Europe Junior Tour 14&U
Organizator: Wielkopolski Związek Tenisowy, ul. Starołęcka 36-38, 61-361 Poznań

64. Nazwa: Wspieranie młodej kadry jeździeckiej
Organizator: Fundacja Zawsze Razem, Osiedle Orła 1, 62-007 Kołata

65. Nazwa: Cykl treningów i meczów ligowych w 2022 roku
Organizator: Gminny Klub Sportowy ROKITA, ul. Trakt Napoleoński 16C, 62-090 Rokietnica

66. Nazwa: Regaty żeglarskie o Puchar Starosty Poznańskiego
Organizator: Klub Żeglarski “MEWA”, ul. Wilków Morskich 15, 60-480 Poznań

67. Nazwa: Organizacja letniego obozu sportowego dla zawodników UKS DĄB SUCHY LAS
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Dąb Suchy Las, ul. Szkolna 18, 62-002 Suchy Las

68. Nazwa: II Puchar Świata Seniorów w Wioślarstwie
Organizator: Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo, ul.Reymonta 35, 60-791 Poznań

69. Nazwa: Organizowanie i wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych w Karate WKF
Organizator: Stowarzyszenie Klub Sportów Walki KUZI SPORT, ul. Folwarczna 38, 62-021 Paczkowo

70. Nazwa: Warsztaty siatkarskie dla dzieci i młodzieży z powiatu poznańskiego
Organizator: Fundacja Memoriału Arkadiusza Gołasia, ul. Edmunda Knolla-Kownackiego 5, 61-615 Poznań

71. Nazwa: Letnie Turnieje Patria Cup z okazji 100-lecia Klubu MKS 1922-2022
Organizator: Miejski Klub Sportowy “PATRIA”, ul. Sportowa 14, 64-320 Buk

72. Nazwa: Wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Gimnazjon”, ul. Poziomkowa 11, 62-002 Suchy Las

73. Nazwa: Grudniowy Weekend Brydżowy
Organizator: Fundacja Poznański Klub Brydżowy, ul. Dobra 33, 60-595 Poznań

74. Nazwa: II Mistrzostwa Powiatu w Brazylijskim Ju-jitsu
Organizator: Invictus BJJ Mosina, ul. Ptasia 1a, 62-050 Mosina

75. Nazwa: Powiatowe turnieje mini piłki siatkowej dziewcząt “PIAST CUP 2022”
Organizator: Ludowy Zespół Sportowy PIAST Kobylnica, ul. Swarzędzka 54 Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

76. Nazwa: Powiatowe turnieje piłki nożnej dla dzieci “PIAST CUP 2022”
Organizator: Ludowy Zespół Sportowy PIAST Kobylnica, ul. Swarzędzka 54 Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

77. Nazwa: Udział drużyn klubu w turniejach halowych w 2022 roku
Organizator: Szkoła Futbolu, Aleja Jana Pawła II 18/18, 62-030 Luboń

78. Nazwa: Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka z UKS Arka – III Edycja 2022
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Arka, ul. Chojnicka 57, 60-480 Poznań

79. Nazwa: Z biegiem Warty – Warta Challenge Marathon & Half
Organizator: SPORT CHALLENGE – Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11 Mielno,, 62-004 Czerwonak

80. Nazwa: Warta Challenge Night Express
Organizator: SPORT CHALLENGE – Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11 Mielno,, 62-004 Czerwonak

81. Nazwa: Międzynarodowe zawody sportowe w lekkiej atletyce dla osób niepełnosprawnych wzrokowo oraz ze złożoną niepełnosprawnością
Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

82. Nazwa: IX Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Dźwiękowym
Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

83. Nazwa: Biało-błękitny obóz piłkarski
Organizator: Akademia Piłkarska Błękitni Owińska, ul. Poprzeczna 12, 62-005 Owińska

84. Nazwa: Triathlon Czerwonak – Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Triathlonie
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

85. Nazwa: Duo Cykl Wielkopolska – Puchar Powiatu Poznańskiego w duathlonach
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

86. Nazwa: Bolechowo na sportowo – Powiat Poznański Aktywny Nocą
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina

87. Nazwa: Organizacja zimowego zgrupowania lekkoatletycznego w ramach klubu MKS Juvenia Puszczykowo
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA PUSZCZYKOWO, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

88. Nazwa: Organizacja przygotowań i uczestnictwa dzieci i młodzieży w zawodach i zgrupowaniach lekkoatletycznych w ramach klubu MKS Juvenia Puszczykowo
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA PUSZCZYKOWO, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

89. Nazwa: Prowadzenie zajęć lekkoatletycznych i wyjazdów na zawody dla dzieci z powiatu poznańskiego na zasadach programu Animator Dzieci i Młodzieży
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA PUSZCZYKOWO, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

90. Nazwa: Organizacja dwóch turniejów sportowych o zasięgu powiatowym i lokalnym: Finały ligi LPFA oraz Xmass Cup
Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań

91. Nazwa: Organizacja ogólnopolskich zawodów – I Kolejki XXI Ligi Taekwondo
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Oaza Kórnik”, ul. Ignacego Krasickiego 1, 62-035 Kórnik

92. Nazwa: XI Amatorski Turniej Piłkarski im. Marcina Matysiaka
Organizator: Jednostka Ochotnicznej Straży Pożarnej w Rokietnicy, ul. Szkolna 1, 62-090 Rokietnica

93. Nazwa: Solid MTB Owińska
Organizator: Klub Sportowy Solid Sport, ul. Jana Ostroroga 36/6, 64-100 Leszno

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 13 stycznia 2022