Sytuacja coraz poważniejsza

piłkarz unii swarzędz

Widmo spadku coraz poważniej zagląda w oczy piłkarzom III-ligowej Unii Swarzędz. Podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego w ostatnim meczu, na własnym boisku z Unią Janikowo, przez godzinę grali z przewagą jednego piłkarza, ale nie potrafili tego wykorzystać i ostatecznie zremisowali 1:1.

Oba gole w tym spotkaniu padły tuż przed końcem spotkania. Jako pierwsi na do siatki trafili gospodarze i wydawało się, że zainkasują trzy punkty. – Radość kibiców nie trwała jednak długo. Pięć minut później Gracjan Goździk umiejętnym uderzeniem z wysokości pola karnego wyrównał stan meczu na 1:1 – relacjonuje klubowa strona Unii Swarzędz.

Tym samym najwyżej notowany zespół z powiatu poznańskiego powiększył swój dorobek tylko o jedno oczko i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu jest w strefie spadkowej, na 16. miejscu w tabeli. W następnej serii spotkań Unia zagra na wyjeździe z Jarotą Jarocin. To spotkanie zaplanowano na 19 czerwca. Tabela, terminarz i wyniki na stronie 90minut.pl

Unia Swarzędz – Unia Janikowo 1:1 (0:0)
Bramki: Marek Nyćkowiak (80) – Gracjan Goździk (85).

piłkarz unii swarzędzfot. Jan Piechota (Unia Swarzędz)

Opublikowano: 14 czerwca 2021