Czujka tlenku węglaLogo opłaty urzędowe onlineLogo opłat urzędowych online

Teraz czas na odpoczynek

Młodzi tenisiści stołowi LKTS Luveny Luboń jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia zdążyli wystąpić w kilku imprezach. W najbardziej prestiżowym turnieju, bo w Grand Prix Polski seniorek i seniorów w Wałbrzychu zagrali Anita Chudy oraz Maciej Wiśniewski. Duet z powiatu poznańskiego w rywalizacji z najlepszymi polskimi zawodnikami spisał się dość przeciętnie zajmując miejsca 57-64 w przypadku Anity Chudy oraz 49-56 w przypadku Macieja Wiśniewskiego. Już sam udział w tych zawodach był jednak sporym sukcesów reprezentantów LKTS.

Lepszy wynik uzyskała Julia Gładysz w ogólnopolskim finale turnieju Mini Olympic Games, który odbył się w Warszawie. 12-letnia zawodniczka z Lubonia w tych renomowanych zawodach zajęła dziewiąte miejsce. W stolicy zagrał także Damian Pysk, który został sklasyfikowany na miejscach 17-24. W tym samym czasie w Poznaniu odbył się drugi turniej Grand Prix Wielkopolski żaczek i żaków. Piątą lokatę w tej imprezie wywalczył Kacper Zrol. Na pozycjach 13-14 uplasowali się natomiast Adam Jakubowicz i Bartosz Sułek.

A już w czwartek, 21 grudnia zawodników, ich rodziców, trenerów oraz działaczy LKTS czeka klubowa wigilia. Młodzi tenisiści stołowi z Lubonia, którzy graja praktycznie w każdy weekend, w najbliższych dniach będą zatem mieli choć trochę czasu na odpoczynek.