Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Blisko 900 tysięcy widzów

Według danych Nielsen Audience Measurement mecz ćwierćfinałowy, półfinał, finał, a także kroniki Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet ITF Pro Circuit Powiat Poznański Open 2015, obejrzało za pośrednictwem TVP Poznań i TVP Sport ponad 871 tys. sympatyków kobiecego tenisa.

Podobnie jak w ubiegłym roku cały turniej rozegrany w Centrum Tenisowym Sobota, w gminie Rokietnica, w powiecie poznańskim był szeroko relacjonowany na antenie regionalnej TVP Poznań a w tym roku dodatkowo także na antenie ogólnopolskiej TVP Sport.

Redakcja sportowa TVP Poznań przygotowywała codzienne kroniki turnieju oraz newsy z kortów do „Wiadomości sportowych”.

TVP Poznań oraz TVP Sport przeprowadziły na swoich antenach transmisje z pojedynku ćwierćfinałowego, półfinałowego oraz finału turnieju.

Redaktor: Anna Jaworska
Opublikowano: 13 sierpnia 2015