Nawigacja
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17
Aktywniość projektowa powiatu poznańskiego


Kalendarz imprez
<< Cze 2018 >>
ponwtśrczwptsobnie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

VII Dni Przedsiębiorczości

Starostwo Powiatowe w Poznaniu oraz Urząd Miasta Poznania zapraszają wszystkich przedsiębiorców do udziału w VII edycji „Dni Przedsiębiorczości”. Dni Przedsiębiorczości to wspólna inicjatywa Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, instytucje otoczenia biznesu oraz uczelnie poznańskie. Impreza odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2017. VII edycja Dni Przedsiębiorczości Poznań połączy trzy imprezy:

26 kwietnia 2017
Gala Finałowa Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości (MTP – Pawilon 10)
W godzinach wieczornych odbędzie Uroczysta Gala Finałowa Konkursu, podczas której zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia dla Laureatów XIV edycji Konkursu. Jest on adresowany do średnich, małych lub mikro przedsiębiorców oraz startup-ów działających na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego, którzy notują sukcesy na rynku, posiadają ciekawą ofertę, wykorzystują innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez nich działalność jest przyjazna ludziom i środowisku. Laureaci otrzymają oficjalne tytuły “Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, którymi będą mogli się posługiwać przez okres 3 lat od momentu ich uzyskania.
www.poznan.pl/lidermsp

27 kwietnia 2017
Poznań Biznes Partner (MTP – Pawilon 11 Iglica)
Motywem przewodnim tegorocznej imprezy jest hasło “Przepis na sukces+”, którego udoskonalona formuła dostarczy dużej dawki wiedzy i kompetencji.
Jest to wydarzenie kierowane do osób, które prowadzą firmę lub myślą o rozpoczęciu własnej działalności i szukają praktycznej wiedzy na temat możliwości rozwoju własnego biznesu, komunikacji z klientami, zarządzania finansami czy e-biznesu, marketingu i storytellingu. Atrakcyjnym elementem będą również tematy dotyczące możliwości rozwoju kompetencji własnych i zespołu, przywództwa, a także technik negocjacyjnych i wywierania wpływu społecznego w biznesie. Dopełnieniem całości będą też zagadnienia w zakresie technik kreatywnych w biznesie w oparciu o metodę design-thinking.
www.poznan.pl/dniprzedsiebiorczosci

28 kwietnia 2017
Startup Poznań (Plus Jeden Poznań, ul. Za Bramką 1)
Jest to konferencja skierowana do osób, które tworzą lub chcą tworzyć firmy w oparciu o wiedzę i nowe rozwiązania biznesowe. To wydarzenie dla firm technologicznych oraz tych wszystkich, którzy szanse swojego rozwoju upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod zarządzania, marketingu i projektowania usług. W trakcie imprezy odbędą się ciekawe warsztaty i prelekcje. Będzie to także okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymienienia się doświadczeniami.
startup.poznan.pl

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 18 kwietnia 2017