Logo zbiórki dla powodzianNapis opłaty urzędowe on lineLink do youtube

Wystawa pojazdów zabytkowych Miasteczko Profiauto

Zdjęcie ukazujące zabytkowe pojazdy na ulicy zapowiadające wystawę poajzdów zabytkowych 16 maja 2020 w Kostrzynie

Kategoria: Rozrywka

Data: 16 maj 2020

Czas: 9:00 - 17:00

Miejsce: Kostrzyński Park Miejski

Wystawa pojazdów zabytkowych Miasteczko Profiauto

Organizatorzy zapraszają na trzecią edycję Wystawy Pojazdów Zabytkowych 16 maja 2020r.
Tym razem klasyki zagoszczą w Kostrzyńskim Parku Miejskim u zbiegu ulic Warszawskiej i Dworcowej. Samochody będą w tym dniu również paradowały po ulicach naszego miasta. Dla uczestników przygotowujemy konkursy i niespodzianki oraz coś na ząb :-)

Równolegle w mobilnym punkcie serwisowym Profiauto będziemy przeprowadzać bezpłatne przeglądy samochodów.
Mieszkańcom gminy oraz wszystkim gościom, którzy pojawią się w tym dniu w Parku Miejskim swoimi pojazdami wykonamy przegląd układów i części, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W ramach akcji sprawdzamy, jak wygląda zawieszenie, kontrolujemy akumulator, ciśnienie i stan bieżników opon, oświetlenie oraz wycieraczki.
Zwrócimy też uwagę na jakość płynów eksploatacyjnych, zbadamy temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego.
Każdy uczestnik badania otrzyma upominek .

Pozdrawiam Marek Braniewicz tel 533 308 803
Chęć udziału w Wystawie Pojazdów Zabytkowych należy zgłosić @ do 30.04.2020 na adres marek.braniewicz@moto-car.net

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 16 maja 2020